D.A.Y.İ.G. Sülüklügöl Turu

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Dikkat.. Bu bir D.A.Y.İ.G. (Dağ Bisikletçileri Yeme İçme Grubu) organizasyonudur:D

Eveeeet, alnımızın akı, kollarımızın ve bacaklarımızın amele yanığıyla 2 DAYİG turunu devirmiş bulunuyoruz:) Çok eğlendik, çok güldük, yeni arkadaşlarla tanıştık ve bu arada farkettik ki günler bize yetmiyor. Ne yapalım, ne edelim dedik ve bir hafta sonu çadır konaklamalı, çalgılı türkülü, nöbet tutmalı, ateş yakmalı, mangallı, bol doğalı bir Sülüklügöl turu yapmaya karar verdik. (Sülüklügöl Adapazarı'na bağlı, Bolu yakınlarında müthiş doğası bulunan bir milli park)

Şimdi yapmamız gereken böyle bir tur yaparsak "kesin olarak gelirim" diyen arkadaşların isimlerini ve gezi tarihi için tercih ettikleri tarih bilgisini yazmaları. Böylece hemen hemen herkes için uygun bir tarih belirleyip çalışmalara başlayabiliriz.

8-9 Ağustos ile 15-16 Ağustos Ramazan ayına girmeden önceki uygun tarihler olarak görünüyor. Tabii ki herkese uyan bir tarih belirlememiz mümkün olmayacaktır ama bugünler herkesin yıllık izin kullandığı bir döneme denk geldiğinden tarihi gelen taleplere göre biraz öteleyebiliriz. Ya da katılım anlamında sıkıntı yaratacak ama Ramazan ayı içinde düzenleyeceğiz. Ancak Ramazan ayının bitmesi Eylül sonuna denk geldiğinden havaların soğuyacağını da düşünürsek Ramazan sonuna bırakmak uygun olmayacaktır.

Gidişi Adapazarı'na kadar trenle sonra da pedal basarak yapacağız. Tur için çadır kiralaması, götürülecekler vb konularını daha sonra netleştireceğiz.

Yavuz Sarıgül arkadaşımızın Sülüklügöl'e tek başına yaptığı turun fotoğraflarını ve yazılarını (link) linkinden görebilirsiniz.

Haydi bakalım, Sülüklügöl'e bir iki, bir iki:)

Scudo

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
Trenle mi düşünüyorsunuz yoksa tüm yol dönülecek mi? Büyük ihtimalle katılmak isterim mümkün olursa.

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
15-16 senelik iznimin içinde oluyor..Kesin gelirim diyemem ama yüksek ihtimal geleceğim..İhtiyaçlar,rota ve süre açıklanınca kesin gelip gelmeyeceğimi söyleyeceğim..

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Arkadaşlar, listeyi şişirmemek için kesin gelecek olanları yazıyorum. Cem, yargısız infaz, Kenan ve diğer arkadaşlar kesinleşince söyleyin lütfen isminizi listeye ekleyeceğim.

15-16 Ağustos DaYİG Sülüklügöl Gezisi Asli Katılımcılar

1. Vural
2. Görkem
3. Burak
4. Tolga

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
gelmeyi çok isterim harika bir güzergah ve hep istediğim ortam.ancak onca yolu tek başıma gelmek istemem açıkcası.izmirden gidicek olan varsa birlikte gidelim ozaman kesin gelirim.tarih çok önemli değil benim için yeterki gidicek yoldaş olsun. 0505-6056726 Adil DERİCİ

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Sülüklügöl'de doya doya eğlenebilmek için pedalseverler aranmaktadır.

Görev tanımı:

:eek: En az 2 D.A.Y.İ.G.turu deneyimi bulunan (Sapanca, Kilyos, Riva)
:eek: İletişim becerisi yüksek (Sessiz film oynayabilen, tatil köylerinde animatörlerin oynattığı oyunları bilen)
:eek: Ofis programlarına hakim (Tabu ve tavla bilen)
:eek: Yoğun stres altında çalışabilecek (Ateş yakabilecek ve çalı çırpı toplayacak)
:eek: Çok yönlü (Şarkı türkü söyleyebilen, gitar çalabilen hatta kuğu gölü balesi yapmayı bilen)
:eek: Esnek çalışma saatleriyle çalışabilecek (Gece çadır ve ateş nöbeti tutmaktan gocunmayan)
:eek: Takım çalışmasına yatkın (Çadır kuracak, yemek hazırlayacak)
:eek: Dinamik (Tüm gün bisiklet sürüp akşam ateş başında lak lak yapacak)
:eek: Doğa ve hayvan seven (Çoban köpeklerinden tırsmayan, keneden kaçmayan)
:eek: 20-70 yaş arası
:eek: Sağlık durumu elverişli (Midesi bol bol yemeye, içmeye dayanıklı)
:eek: Tercihen prezentabl (Fotoğraflarda karın kaslarını sergileyebilecek)

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
zuhahahah bunlar ne yavv. valla ben çadırın tozunu geçen haftalarda yaptığımız Aydın Çine turunda attım.acık devasa kaçmış aldığım çadır ama çooook rahattı.herkes tek kişilik çadırını açıp içine girdi.ben 5 kişilik çadırımı açınca oymak beyi gibi oldum(=