Cyclocross...

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Levent Can Yılmaz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levent Can Yılmaz

Levent Can Yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar. Sıfırları çok pahalı geldiğinden 2.el cyclocross tarzı bir bisiklet arıyorum. Cannondale, Trek, Scott ilk tercihlerimdir. Alacağım bisikletle daha sonradan uzun bir tura çıkmayı planlıyorum yani aynı zamanda tur bisikleti olarak kullanmayı düşünüyorum. Disk fren olmazsa iyi olur ve kadrosunda tur bagajı takılabilecek yerinin olması gerekmektedir. Şimdiden çok teşekkür ederim...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-4_14-38-12.png
Spor dediğimizde aklımıza, o spora yatkın kasları olan atletler geliyor. Örneğin, maraton veya yol bisikleti yarışından bahsediyorsak, hem kardiyovasküler sistemin hem de ilgili kasların...
upload_2017-3-26_10-43-17.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.