Cycling Plus Dergisi'nden 2 Alıntı

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Bugün yarın çıkacak dergimizi heyecanla beklerken, abonesi olduğum Cycling Plus dergisinin Mart sayısı dün geldi.

Yeni foruma ilk kez fotoğraf yükleyeceğim için sorun olmamasını dileyerek aktarıyorum:

Bu ay Guide To Travel diye bir ek yapmışlar. Karıştırırken New York City diye bir yazı geldi önüme (01 numaralı fotoğraf). Sol sayfadaki fotoğrafta dikkatimi çeken detayı da 02 numaralı fotoğrafa ekledim. Kimbilir belki bu arkadaş da forumdadır. Eğer öyleyse İstanbul'dan kendisine selam gönderiyorum :)

Okumaya devam edince, Laura ve Tim Moss adlı çiftin yaptığı 18 aylık dünya turundan aktardıkları (Fotoğraf 03), en çok hoşlandıkları 5 ülkeden birinin Türkiye olduğuna dair yazıyı görünce biraz da gururlandım doğrusu :)
Detay olarak 04 numarada verdiğim metni, İngilizce bilmeyenler için kabaca çevirmeye çalıştım:

"Yedi hafta geçirdik, batıdan doğuya 1000mil pedalladık. Biz oradayken kış geldi ve hava -15'C'a kadar düştü. Arnavutluk'ta ve pek çok diğer ülkede olduğu gibi burayı sevmemize de insanlar neden oldu. Daha uzun bir tur yapabilmek için paradan tasarruf amacıyla her gece kamp atmayı düşünüyorduk, ancak toplamda ancak 4 gün bunu gerçekleştirebildik. İnsanların kapısını çadırımız için güvenli bir yer sormak için çaldığımızda, genellikle eve davet edilip yatacak yer gösterildi. Akşam yemeklerini bu ailelerle yedik, sonrasında çocuklarla oyunlar oynadık. Başka insanların nasıl yaşadıklarını görmek gerçekten harikaydı."

Dosyalar

Scudo

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Mayıs sayısı geldi. Bir de küçük hediye göndermişler :)

CP.jpg

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Eğer Birleşik Krallık'tan abone olursanız hediye olarak şunu yolluyorlar;

http://www.lezyne.com/images/product/Product-mtools-vtools.jpg

Bize de işte oynayalım diye levye :).

Hayrettin

Forum Demirbaşı
Tepki
662
İsim
Hayrettin
Bisiklet
Salcano
@Edip Dinçer abi nasıl yapıyoruz o üyeliği biz de kapalım şu alyan takımını :D

emre0x5d

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Hmm eleman fixie kulanıyor. Hem de ne fixie...

Yazıda Türkiye'den geçerken paradan tasarruf etmek için sürekli kamplamayı planladıklarını, ama sadece dört kere kampladıklarını, herkesin onları misafir ettiklerini yazmışlar.

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Derginin Kasım sayısı geldi. Kışın sert geçeceğini haber almış olmalılar :)

CP_2015112.jpg