Cycle Division web sitesi

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhabalar ; konu başlığı bu websitesinden (link) gelmektedir. :)

Şuanda bir çok ürününde indirim var ama forumda ya da google'da site ile ilgili bir şey bulamadım.

1.jpg

2.jpg

Ayrıca google yorumlarda iyi tepkiler almış. Türkiye dahil bir çok ülkeye kargo ücreti olacak şekilde ürün gönderiyor.

Ülkeler.jpg

Daha önce alışveriş yapan ya da tecrübe eden arkadaşlardan yardımlarını talep ediyorum. Yurt dışı alışveriş konusuna yazdım ama dönüş alamadım. O yüzden yeni konu açmanın daha iyi olacağını düşündüm. Ayrıca Avrupa ülkesi olmadığı için %20 vergi ekleniyor sanırım. Son yasal düzenlemeler sonucu alınacak olan ürün daha pahalıya gelir mi bilmiyorum.

Kullanmak istersem ne gibi bir yol izlemem gerekiyor? Ayrıca vergi oranını nasıl hesaplamalıyım? Bir de ürünü seçince bu kısım çıkıyor sanki taksitle alakalı gibi ama bilemedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Adsız.jpg

Scudo

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.014
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Siteyi duymadım daha önce sadece finans kısmına yorum yapabilirim. Evet taksit ile satın alma imkânı sunuyor ancak siteler genelde bu imkânı bulundukları ülke müşterilerine sunuyor. Zira finanse ederken kriterleri olan bazı belgeleri istiyorlar ve o belgeler sadece bulundukları ülkede oluyor. En azından ben böyle olduğunu biliyorum :)

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron Anladım verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim yani biz satın alırsak tek çekim olacak? Peki TL hesabından dolar olarak nasıl çekiyor ya da kuru banka otomatik olarak mı belirliyor?

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.014
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hami Bulut
Aldığınız günkü kur üzerinden hesaplanıyor çekim yaparken.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut