Cumhurbaşkanlığı turu TRT2 de

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
burdan polis arabasını kullanan kişiye saygı ve selamlarımı yolluyorum başka da bişey diyemiyorum gözlerimi kapattım arabaya çarpacak diye allah korudu yine

Scudo

orco

Üye
Tepki
7
o kolombiyalının marmarise girerken arkadan arkadan sinsice gitmesinden ben anlamıştım bi iş çevireceğini, hiç öne geçmek için uğraşmıyordu, son dakika bi süprizi olcak bunun dedim. ve yaptı yapacağını iyi bir ataktı fakat arkadan geleni engelleyeceğine atağa devam etse belkide o birinci olacaktı ama, "ilahi adalet" denilen şey bu olsa gerek :)

• Beğen
Tepkiler: lindemann

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
(link)

yurt dısında tour de france gibi yerlerde sapka formayı bizim için ucuk fiyatlara satarlar. ama denk gelirse en iyi yapılacak şey. takımın onunde kamp kurmaktır. ben bu sapkamı gecen sene tour de france da prologue da erik zabel simulatorde ısınırken ve sogurken sabırlı bir şekilde oturmama borçluyum.
ama bizim tura dağıtacak malzemeyle gelmemişler anladığım kadarıyla.

bu arada kafasına kitaba gommus arkadas petacchi, soldaki kux ortadaki ongarato

:)

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Evet arkadaşlar yarışcılar biraz pinti çıktı suluklarını bile vermediler :)
Takımların cadır bölgesindeki güvenlik görevlisi bize 3 tane suluk verdi saolsun :D

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Ben de bunu aklimdna gecirdim : Keske simdi orda olsam da yol kenarina atilan suluklari toplasam dedim :) Türk akli iste...:)