Cumhurbaşkani bindiği bisikleti, rize kulübüne hediye etti

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
Erdoğan'ın Bindiği Bisiklet, Çaykur Rizespor Müzesi'nde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 51'inci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu tanıtım etkinliğinde kullandığı bisikleti Çaykur Rizespor kulübüne armağan etti. Rize'ye getirilen bisiklet Çaykur Rizespor Kulübü Müzesi'ne konuldu.

BİSİKLETİ, RİZE KULÜBÜNE HEDİYE ETTİ
Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın 51'inci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu tanıtım etkinliğinde kullandığı ve 'Salcano' firmasının kendisi için hususi tasarladığı bisikleti Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu'nun isteği üzerine kulüplerine armağan ettiğini açıkladı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ'A TEŞEKKÜR EDERİZ"
Ferah, şöyle dedi: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisi için hazırlanan bisiklete binmiş ve katılımcılarla beraber Kız Kulesi'nin karşısında oluşturulan başlangıç çizgisinden yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki Harem Otogarı'na kadar pedal çevirmişti. Rize'ye gelen bisiklet Çaykur Rizespor müzesine konuldu. Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu ve camiamız ismine Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz."

Kaynak: Haberler Com

Scudo

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Salyalarımıza hakim olarak konuşalım

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
@m/yalcin
yahu bisikletin herhangi bir özelliği yok. foruma üye olan birçok kullanıcının bisikletinden daha düşük özelliklere sahip. üstelik biri için hususi olarak bisiklet tasarlıyorsan onun vücut ölçülerine göre kadro inşa etmen gerekir. boylu boslu adam, kadro zaten küçük gelmiş bari gidon boynunu uzun yapsalardı belki oradan biraz kurtarırdı. neticede genel vücut boyu gibi eli, kolu da uzun zat-ı muhteremin :). nereden baksan 1 km kullanılmış uyduruk bir makineye anlam yüklemeye çalışmışlar ama olmamış. neyse bu konu da kısa zamanda kilitlenir. demedi demeyin. bu arada 'salcano' firmasının sermaye yapısı ve büyümesinin ardında ne var merak ediyorum. bir firmanın bu kadar elinden tutulması beni mutlu ediyor ve bir yandan da meraklandırıyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
1km'lik parkuru bile bitirememiş inmiş makam aracıyla gelmiş finish'e. Bence kusur cumbabada diil altındaki bisiklette. O yüzden üzerinden attığı at gibi ceza vermişlerdir bisiklete :D

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bir gö..... B..lu bisiklet icin tesekkür edin yarinda oy verirsiniz bisiklet hediye edildi diye. Vatan elden gidiyor bu unutuldu. Helal vallaha...

• Beğen
Tepkiler: AliÇimen

Fakir Kemancı

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Serkan G.
Bisiklet
Salcano
kırtasiyelerde satılan harflerle kadronun üstüne adının yazıldığı ÖZEL bisiklet mi?

• Beğen
Tepkiler: BORA34

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuyu fazla mıncıklamaya gelmez, her an siyasi bir karmaşaya yol açabilir :)

• Beğen
Tepkiler: anıl şentürkk

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
Konuyu sadece bisiklet üzerinden ele alacağım. Bunu da Salcano'nun dediği "özel olarak tasarladık" sözüne ithafen söylüyorum.Dağ bisikletini alıp yol yarışı startına tekrar ediyorum yol bisikleti yarışı için dağ bisikleti kullanarak başlanması acemiliğin ve kurumsallaşamamanın ne seviyede olduğunu gösteriyor ayrıca bisikletin Salcano'nun herhangi bir dağ bisikletinin üstüne sticker yapıştırılmasına "özel olarak tasarladık" demek iş ahlakına aykırıdır bunun adı yalakalıktır yalancılıktır.

Adı geçen bisiklet.
1066987_eeb6108c8ff487b6a13030e8786ca31a_640x640.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
eee seçmeni kılı olursa seleyi müzelik etmeleri de doğal. sele-i şerif diye ziyaret etsinler bol bol.

Ahmet Keçeci

Aktif Üye
Tepki
62
Bisiklet
Salcano
Adam bisiklete o kadar önem vermiyor ki ilk isteyene vermiş demek ki. Millet turdaki mataraları başkasına vermeye kıyamazken :)

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Ülkemdeki kaynakların ihtiyacı olana, işi bilene, verimli kullanacak olana aktarılması yerine "hemşehriye, tanıdığa" aktarılması zihniyetine güzel bir mikro-örnek. Ver ihtiyacı olan bir genç sporcuya binsin yahu. Müzeye koyacaklarmış hey Allahım.

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır