Cuma GÜnÜ Uludag Mtb Tirmanis Herkes Davetlİdİr

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında selcuk demir tarafından paylaşıldı.

1. selcuk demir

selcuk demir Yeni Üye

Seviye:
    ARKADASLAR 08,06,2007 CUMA SABAH 8-9 GİBİ ULUDAGA TIRMANIS YAPACAGIM GELMEK İSTEYENLER DAVETLİDİR
    demir_selcuk_17@hotmail.com mail atmanız yeterli olur

2. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    selam, bursa da olursam gelmeye çalışırım.belki kutsal da gelir. asfalttan mı çıkacaksın yoksa tuzaklı üzerinden mi?
    bu arada aman ayılara dikkat :D

selcuk demir

selcuk demir Yeni Üye

Seviye:
    ben ilk olarak gidiyorum uludaga o yüzden tam yolu bilmiyorum taksiyle gitmeyi planlıyorduk dönüsüde bisikletlerle 2 kişi yiz zaten tırmanıs kac saat sürüyo ortalama + iniş ve ne zaman cıkmalı eger gittiysen biraz anlat bursada yabancıyım cuma sabahtan (08,06,2007)gidecegiz
    kazasız sürüsler dilegiyle

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...