Crossroc & Crossland

Konu, 'Tekerlekler' kısmında cazgır tarafından paylaşıldı.

1. cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Meraba arkadaşlar, ben antreman olarak kullandığım bisikletime jant seti almayı düşünüyorum. Crossroc ve Crossland modelleri arasında kaldım. Dayanıklılık konusunda emin değilim. Kullananlar biraz bilgi verirse çok iyi olur. Birde ağırlıkları neler? Forumda birisi Crossland için 1800 küsür demiş. Oysaki internet adresinde 2000küsür diyor..:rolleyes: Şimdiden herkese teşekkürler..

Özgür! bunu beğendi.
  2. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ağırlık sizin için önemli ise ve uygun fiyatlı bir set toplayacaksanız, mavic 317 gibi bir jantla, xt göbekler, dt revolution tellerle yaklaşık 1700 gr gibi bir ağılık ve tahminen 400 ytl gibi bir masrafla güzel bir sete sahip olabilirsiniz. Crossroc ve Crossland'in bu manada fiyat/performansda geride kaldığını düşünüyorum.

Özgür! bunu beğendi.
    cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Aslında bende öyle bişey düşünüyordum ama sonra aklıma tubless olayı yattı:rolleyes: Olmuşken oda olsun istedim. Tavsiyeniz için teşekkürler, iyi forumlar..

4. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    :) tubeless sistem ile kullanacaksanız Crossland ı öneririm ben kullanıyorum
    Göbekleri rulmanlı 10 vitese uyumlu bir setiniz olur ;)

hem setinizi tubeless e dönüştürmek için bir kite de ihtiyacınız yok ..

Crossland dcl kullanıyorum ister v fren ister disk kullanıma uygun gayet iyi bir seçim bence..

ve içindeki rulmanlar SKF de birebir ölçülerinde bulunuyor ;)
    istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz...

Crossland ı kullanıyorum biraz ağır ama tubeless ile normal makul bir ağırlığa denk geliyor ;)

Özgür! bunu beğendi.
    cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Acaba ağırlığı tam olarak nedir? (Eğer tarttıysanız) Birde fiyatı?:)

cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok teşekkürler yardımlarınız için. İyi forumlar..

Ercan Bayram bunu beğendi.
    cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Crossroc ve Crossland i dayanıklılık olarak karşılaştırıcak yok mu?:rolleyes:

İlginizi Çekebilir

mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
cycling-nutrition-energy-bars.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...