Cross-enduro motosiklet 125cc

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
Çabuk satılsın diye 2000ytl . hyosung xrx125. 2001 model ama 2003 trafiğe çıkışlı ve en güzeli daha orjinal 14000km de . daha ne istiyonuz:) görüşmeküzere
0539 4288963

hakkem22@hotmail.com

(link)

Scudo

exen

Daimi Üye
Tepki
44
nasıl bir bisiklet ile takas düşünüyon arkadasım tarz ne olsun

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
tarzdan ziyade temiz, parçaları uymlu, cillop gibi olması tercihimdir. her tarz olur ,her bisikletin keyfi başka ya! yol bisikleti de olabilir downhill'de.. ama öncelikli kriterim az kullanılmış temiz olması.

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Bisiklet hakikaten farklı, motordan inip bisiklete binince insan kıvraklığına hayran kalıyor bisikletin, ve kendi ağırlığımızdan daha düşük olan bir aleti kontrol etmek çok daha kolay olduğundan ve daha çok enerji harcattığından dolayı fun factor daha yüksek oluyor, sanırım sen de böyle düşünüyorsun ;)

Ama tabi motorun da yeri başka, dimdik yokuşları yorulmadan çıkmak, bir rampadan atlayıp sarsıntı hissetmemek de çok keyifli olabiliyor..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
valla ben hiç bir şekilde bir çinli ile rampadan atlamayı düşünmüyorum düşünemem düşündüremem de abi hiç güvenli değil sende eğer bir 125 lik çinli ile atlamayı düşünür isen vah diyorum başka bir şey demiyorum

not : bu motorsiklet için söylemedim kadıki bu bir çinli değil ...

eminim ki bir hyo ise gerçekten güzeldir ..

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
@Sahinoz

evet motosikleti satma sebebim tam olarak bu . bütün söylediklerine katlıyorum artı motorun o kaskın içide kulak uğuldatan gürültüsü de cabası.

qweasdzxc, senin mesajını alıntı yapmayı beceremedim kusura bakma : sana da aynen katılıyorum merak etme hyo'nun japonlardan farkı yok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
teşekkürler butonunun yanında cevap yeri var oraya tıklaman yeterli olacaktır motorsiklet geçmişim olduğundan yaklaşık 9 yaşımdan beri... yol ve cross katogarisinin ikisindede yarışıyorum( cross da baya acemiyim ama yarışlara katılıyorum elimden geldiği kadar ayrıca yol gurubunda lisanslıyım ;) ) yani bu motoru da kuyllandım :) alacak arkadaşlara gerçekten tercihim olabilecek bir motor ayrıca bir şey daha bu motor 2t mi 4t mi acaba eğer 2t ise kesinlikle böle bir niyeti olan arkadaş vazgeçmesin üzülür ;)

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
hyosung xrx125 bu fiyata güzel bence.bi ayrıntıyıda belirtmek istiyorum,bildigim kadarıyla hyosung çinlilerin en iyisi

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
@ozgurluk_tutkunu

hyosung cin degil kore malidir ve gercekten kaliteli motorlar yapiyorlar , ilan gunceldir.

@ozgurluk_tutkunu
estağfurullah:)