CrankBrothers Smarty nerede bulunur?

Bülent Gökmen

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Cannondale
CrankBrothers ın Smarty modelini görüp incelemek istiyorum. Hangi bisikletçide bulabilirim ve ne tür ayakkabı gerektirir?

(link)

Scudo

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Crankbrothers'in Türkiye'de tek modeli var, o da en düşük modellerinden biri.
Tüm modelleri ebay'de var.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
jenson muydu neydi bi sitede de var..
mantisin dediği gibi Türkiye'de bu işler zor :D

muhtemelen beraberinde gelecek kaller ile her kilitli sistem ayakkabı ile kullanılabilir..

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
(link)tum ayakkabı lar ile kullanabılırsın çok kalıtelı pedal yapar bu marka 1 senedır eggbeater modelını kullanıorum . istedıın pedalı lınkten alabılırsın çok güwenlı bı sıtedır...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Uğur bulunabilirliği hakkında cevap vermiş, ben de ayakkabıya deyineyim. Özel bir ayakkabıya gerek yok. Kilit takılabilecek standar bir bisiklet ayakkabısı ile kullanabilirsin. Tabi bu pedalı bulabilirsen :(.

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Pricepointten alınan "ucuz" şeyler kargoyu ekleyince "pahalı" oluyor. :)
Adamların kargo fiyatlandırması ağırlık veya hacime göre değil. 1-100usd veya 200-400usd gibi fiyat aralığına göre. Ebayde ise satıcı ile görüşüp ücreti belirleyebiliyorsun. Tabii Pricepoint daha güvenilir.

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
o parça 70 usd ye gelio ben eggbeater almıştım, kırık geldı adamlara bı mail attık 2 gun soora yenısını yolladılar müşteriye çok değer werıolar kırık pedalı da istemedıler...

Bülent Gökmen

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bahsettiğim model daha hesaplı ve gramaj açısından da avantajlı. Ancak sorun şu ki kadro piyasasındaki genişliğin hazzını component te henüz yaşayamıyoruz demek ki. Dışardan getirtme olayına pek sıcak bakmıyorum zira ellemem mıncıklamam lazım bu ürünü :) (umarım yanlış anlaşılmaz) Bu arada okan_ergün kardeş ne diyim çok şanslısın bu üründen habardar olmanın yanısıra kullanmak herkese nasip olmuyor. Ayrıcı seneler önce EBSAt ın sirkeci şb kapatıp İzmir e bizi mahkum etmelerine de kırgınım. Onlar saleyinde DT Swiss lerle ve Shimano nun elit ürünleriyle tanışmıştım. Bu tarz ürünleri de talep oldukça getiriyorlardı. Sabredeceğiz anlaşılan...