corratec

asdfclub

Üye
Tepki
1
corratec bisikletler yurtdışından nasıl geliyor? toplanmış halde mi yoksa parça parça gelip burada mı birleşiyor? burada birleşiyorsa parçalarda değişiklik yapma hakkına sahip misiniz yoksa corratec ne dediyse o parçaları mı takabiliyorsunuz? merak ettiğim türkiyede herhangi bir bisikletçiden corratec x-vert motion aldığımda yurtdışındakiyle aynı bisiklete mi sahip olacağım?

• Beğen
Tepkiler: felis911
Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
iyi bir soru bu sey benzedi aprupadan satılan araba ile türkiye gelen arabalardaki farka .ulaş verir sanırım bu sorunun cevabını

• Beğen
Tepkiler: asdfclub

asdfclub

Üye
Tepki
1
zzyzx'e cevabı için teşekkür ediyorum. nuriaktürk arabaya benzetip aklı sıra dalga geçmiş ama arabayla bisikleti nasıl aynı kefeye koyuyor anlamıyorum. bir bisikleti bir insan parçalarına ayırıp tekrar birleştirebiliyor. arabada böyle birşey söz konusu değil. ulaşımda kolaylık olması için parça parça geliyor olabileceğini düşündüm ve sordum, zzyzx de sağolsun cevap verdi.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ben dalğa geçmedin sen ne demişşin almanyadaki bisikletle aynı bisiklete sahip olabilecekmiyim diye yazmısın bende böyle bir örnek verdim. almanyadaki satılan araba ile türküyede satılan araba bir degil bu bir örnektir

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@asdfclub

iste tam burası için ben o seyleri yazdım

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@asdfclub

Bence onun cevabını yanlış anlamışsınız. Benim anladığım kadarıyla kendisinin cevabı bisikletin demonte gelmesi ile ilgili değil, donanım farklarıyla ilgili. Konu ile pek alakası yok ama gerçektende aynı marka ve model araçların Avrupa da ve Türkiye de satılan modellerini karşılaştırdığınızda donanım farkı olduğunu görüyorsunuz. Sanırım kendiside bu konuyu vurgulamak istedi.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Mesajlarımızı Nuriaktürk ile aynı anda yazdık galiba. :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bence de öyle olmuş :D