corratec xvert veya benzer spor kadro

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında hakan büyükkaya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar Çatlağı paylağı tamiri olmayan kozmetik kusuru abartılı olmayan corratec x-vert 16"-17" kadro veya komple bisiklet arıyorum. Bu model dışında tam anlamıyla içime sinecek bir bisiklet bulamadım. elinde olan ve satmayı düşünen varsa ulaşsın lütfen saygılar...
    Not : Bu model öncelikli tercihimdir ancak bunun dışında fiyatı fazla uçuk olmayan bu tarz spor görünümlü hidrolik,en az deore ve 9lu sistem bisikletinin tarzına güvenen ve satan varsa ilgilenebilirim
    bi kaç örnek

hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    konuyu düzenleyemiyorum başlık eksik olmuş corratec xvert veya benzer spor kadro olacaktı mod. arkadaşlar düzenlerse sevinirim..

İlginizi Çekebilir

IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
pic3-normal-ride-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.