corratec x-vert s01 canti

Konu, 'Tekerlekler' kısmında europeseko tarafından paylaşıldı.

1. europeseko

europeseko Aktif Üye

Seviye:
    slm arkadaslar bende corratec x-vert s01 var.bu bisikletin uzerindeki zzyzx marka cantin ve gobegin kaliesi nedir acaba?degistirmeye gerek varmi acaba?

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Sanıyorum jant setiniz ZZYZX Cross Attack Disc modeli (24 telli).
    Bu seti ben de kullandım, göbekleri rulmanlı ve bakımı çok basit. 5 alyan ile tüm göbeği söküp geri toplayabiliyorsunuz.
    Diğer yandan ağırlıkları da oldukça iyi, 135-335 gr seviyelerinde ön ve arka göbekler. Jant setinin de toplam ağırlığı 1800 gr'ın biraz üzerinde.
    Ağırlık takıntınız veya tubeless lastik niyetiniz yoksa, hiç dokunmayın derim.

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...