Satıldı Corratec Motion 2010 Kadrom büyük geldiği için Takas Etmek istiyorum 1 aylık kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında kemal mama tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kemal mama

kemal mama Üye

Seviye:
    Herkese Merhaba....

Bisikletimin Kadrosu Büyük geldiği İçin Kadromu Uygun bir Kadroyla değiştirmek istiyorum Kadro Corratec Motion exvet 2010 Cok ufakbirçizik var kardora görülcek gibi değil zaten arka attırıcının diyer tarafında Cok ufak duvara yasladığımda Olmus..
    Neyse: 05415262742 Arayarak Kadro Takas edebiliriz

Aradıklarım : Merida - Scott- Kron- Sedona-Giant Kadro Arıyorum Ufak tefek çizikler olabilir Kadrolarda ama Göz Alıcı olmasını İstmiyorum

İlginizi Çekebilir

strava.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.