İptal Edildi CORRATEC HALCON MTB ikinci el

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Tuğba Anbanazli tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tuğba Anbanazli

Tuğba Anbanazli Kıdemli Üye

Seviye:

Arkadaşlar , diğer ilanlarda olduğu gibi vitesi, aynakolu ne bileyim kadrosu hakkında derin bilgi vermek isterdim fakat ne yazık ki bilgim yok. Şu kadarını söyleyebilirim, 1,5 sene önce aldım toplamda 500-600 km yol yaptım. Deltada birkaç kez bakımı yapıldı fakat hiç bir parçasını değiştirmedim.Gayet temiz bir bisiklet. Disk fren gördüğünüz üzere. Bisikletle hiç bir sıkıntım yok , yurt dışına çıktığım için satmak durumundayım. Hatta yol bisikletimi de satıcam, neyse onu kendi ilanından bakarsınız. Bisikletim için istediğim fiyat 400 TL.

İlginizi Çekebilir

7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.