Corratec Halcon Fikir Verirmisiniz?

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
Arkadaşlar uzun süredir araştırma yapıyorum birçok markaya ve modele baktım. Ankaradaki bütün bisikletçileri dolaştım. Mutlaka içime sinmeyen birşeyler çıktı. Bugun son olarak delta bisiklette corratec halcon a baktım ve oldukça hoşuma gitti. kullanan arkadaşlar fikir verebilirlermi? ben bisikleti daha çok şehir içinde ve az da olsa arazide kullanmayı düşünüorum. donanım olarak internette çok net bilgiler bulamadım. yorumlarınızı alabilirmiyim arkadaşlar..

Scudo

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
bu özellikler 2010 model halconun özellikleri. emin olmamakla beraber 2011 de ön aktaricıda alivio olmuş. ayrıca benim baktığım model v fren olanı. fiyatta 439 euro arkadaşlar. fikirlerinizi bekliyorum...

KULLANICI TIPI : MTB, HOBİ KULLANICISI, YENİ BAŞLAYAN
KADRO : Ultra Light Heat Tubing Powershape Technology, Alloy 7005
ÖN AMORTİSÖR : RST Lock Out
ARKA AKTARICI : Shimano Deore
ÖN AKTARICI : Shimano Altus
VİTES KOLLARI : Shimano Alivio
AYNAKOL : Shimano Dual SIS
FREN ÖN / ARKA : Tektro Disk
FREN KOLLARI : zzyzx
GİDON : zzyzx
SELE : corratec
SELE BORUSU : zzyzx
JANT : Alexrims DM18
LASTİK : Kenda Kadre 26x2.1
RENK : BEYAZ KIRMIZI
JANT EBATI : 26"
MATERYAL : Alu

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
176
Güzel bisiklet,seni uzun bir süre götürecektir,ama ben olsam bunu alırdım CORRATEC X-VERT MOTION SHIMANO DISC DAĞ BİSİKLETİ 2011, ama beğendiysen yine de al derim şimdiden hayırlı olsun :)

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
@dinçer karadayı

hocam bütçe olarak daha fazla yukarı çıkamıyorum malesef. bu bile çok zorluyor şuan..

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
kardeşim sende bir sauk u incele istersen.
üstünde deore set var ve güzel bisiklet byte kullanmışlar sele olsun jant olsun

Hakan Yaş

Aktif Üye
Tepki
88
Baya bir model baktın sanıyorum. Hangisini gözünü kestirdiysen al derim. Yoksa alamayacaksın bu gidişle :) Kurcaladıkça başka şeyler çıkar. Ver kararını al.

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
@Hakan Yaş

aynen hocam carroro ve whistle başladım krona döndüm. ama her seferinde içime sinmeyen bişeyle karşılaştım. son olarak tamam kron dedim onuda eforla görüştüm sizin dediğiniz gibi 18 de sadece beyaz renk var içime sinmedi. son olarak bu bu da olmazsa artık soğuycm bisikletten bu gidişle hocam. saygılar..

Yukarı Alt