Corbon Kaplama

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
Arkadaşlar gidon ve aynakolu kaplamak için karbon kaplama aldım gayet hoş oldu.Yalnız kaplamayı biraz fazla aldım galiba:D 15 metre kadar(pazarlık yaparken kandırdı beni yaw:p )yaklaşık 40 cm kadarını kullandım geri kalan duruyor istiyen arkadaş olursa istediği ölçüde kesip gönderebilirim(1cm istense bile:) ).kaplamayı google de araştırma yaparken bulduğum çağrı diye bir arkadaştan aldım başka birinde de bulamadım zaten.ayrıyeten çağrıdan alırken en az 4metre almak şartı koşuyor metresi 7.5 tl isterseniz msn ininde verim.
cagribogus@hotmail.com

ben metresini 5tl den vericem en azından yarısını satim (elimin ayarı hiç yok napıcan 15 metre kaplamayı:D )
bu arada eni 45 cm:in:

bazı örnekler
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)

Scudo

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
arkadaşlar istiyen olursa kaplama yerine kaplanacak şeyi yollayın ben kaplarım. elim baya yatkındır en küçük hava kabarcığı kalmadan hallederim yada istiyen olursa nasıl yapıldığı konusunda yardımda ederim.

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@mustafa kemal güler

mustafa arkadaşım özele gerek yok burdanda yazabilirsin yinede sen bilirsin:D

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
eni kaç cm dir bu ürünün teşekkürler

MURAT PEMBEGÜL

Aktif Üye
Tepki
233
Ağırlığını hiç tarttınız mı bunun;:rolleyes: mesela 1m.de ne kadar geliyor diye; merak eden arkadaşlar olursa (benim gibi) meraklarını gidermiş olursunuz... :rolleyes: :D

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@bisela

arkadaşım gerçekten soru sormak için yazmışsın gibi geldi bana:D kusura bakma

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@MURAT PEMBEGÜL

hiç tartmadım ama 1 metreye 45cm en fazla 20 gr olur herhalde dahada hafif olabilir çünkü etiket tarzı olduğundan altaki tabakadan ayrılıyor alt kısım kullanılmıyor haliyle dahada hafif olucaktır. okadar hassas bi tartım olsaydı tartardım ama malesef en hassası 100 gr hassasiyeti var(kantar)

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@Berke ÖZTÜRKMEN

bunu bilmiyordum nasıl açıcam bilen varmı birde millete özelden at diyoruz nasıl atcak kapalıysa:D

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
arkadaşlar 5 metresi satılmıştır geriye 7-8 metre kaldı(2 metresi benim:D )
birde kendi telefonumu kapladım işte fotografı(biraz kötü ama dandik kamerayla bukadar oluyor)
(link)
(link)
hurda telefon 20 dk gıcır gıcır oldu valla :D

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
@ender89
yooo görmemişim teşekkürler hem gündeme taşımış oldum :D :D :D

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
hala 8mt var msn ekleyin görüşelim bu arada ptt ile şubeden teslim özel rulo kutu ile 3,5 tl tutuyor bilgi amaçlı yazım dedim bu gün bir arkadaşa gönderdimde öğrenmiş oldum normal kargo ücreti 2tl imiş + 1,5 tl rulo fiyatı rulada baya sağlam bişi heaa odun gibi:D

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
arkadaşlar kargo işi canımı sıkmaya başladı hergün merkeze inmek zorunda kalıyorum minibüs parasından batıcam :D alan arkadaş cuma gününe kadar beklicek hepsini birden yollicam yada 1,5 tl extradan yollıcak aynı gün göndericem
bnu arda subedeb teslim 2,25 tl kutu ücreti 1,5 tl toplam 3,75 tl düz 3,5 tl olsun

ali ozel

Aktif Üye
Tepki
26
Merhabalar 2m kadar almak istiyorum bilgileri ve kargo ücreti hakkında ö.m atarmısısnız ?

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
arkadaşlar lütfen acele attirmeyin kargo konusunda her zaman yolum düşmüyor lütfen acelesi olan olmasın iki ayağımı bir pabuca sokmayın :D