Continental Lastiklerde %55'e varan İNDİRİM ve üstelik En İyi Fiyat Garantisi

Scudo

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
Üretim tarihleri nedir acaba? Ya da doğrudan sorayım, bu indirim eskimeye başlayan lastiklerin elde kalmaması için mi?

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Semiz

Almayın aldırmayın. Bisikletin üstündekileri de sökmeden şu biçim yakın.

images (2).jpg

Böyle daha dikkat çekici olur.

Ekleme: delta tekrar getirmeme kararı almış. Hem stokları biter, hem ucuza lastik almış olursunuz. Ben yine almam o ayrı.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Adamlarda Türkiye'yi haritadan silmeleri bir tarafa iş ahlakı da yok. Delta'yı temsilci gösterip önüne gelene de oem ürün veriyorlar. Biz de bu bahanelerle çalışmama kararı aldık. Ürünler yeni geldi ama stokları eritip bu markayı kendi grubumuzdan çıkartıyoruz. Satılan satılır satılmayanı da yakarız artık :)

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ulas
Bana bir çift jantla birlikte gönderin, ghost Rider misali yakayım :cool:

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@ulas
Yerine hangi markayı koyacaksınız asıl önemli soru bu bence?

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

F.Ekin

Üye
Tepki
67
delta bisikleti tebrik ederim. harita olayından sonra yaptığım ilk iş lastiklerimi çıkartmak olmuştu. schwalbe kullanıyorum. tavsiye de ederim. delta keşke hiç getirmeseydiniz. gerçi harita olayı çok yeni ama olsun hem herkese mal vermeleri hem de haritada Ülkemi göstermemeleri adiliğini yaptıkları için onları kınıyor ve allaha havale ediyorum.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@BerkEvren

Biz de neredeyse Tüm markalar var. İnternette tabi öncelikle contiye yer veriyorduk. Şimdi paspas altında kalacak mecburen. Stoklarımızda maalesef çok fazla Continental lastik var. Öncelikle eritmeye çalışacağız. Harita krizi vs de etkiledi tabi zaten insanların tepkisi büyük ama yapacak bir şey yok.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
Evet bende continentala karşıyım. Hatta otomobilimin lastikleri sportcontac modelini sevmeme rağmen goodyear aldım ama indirim varsa değerlendirilir bu hem kesenizi rahatlatır ama deltaya elindeki stoğu bitirtir bundan sonrada alınmaz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ulas

tebrikler zaten şu an kimse bu markayı istemiyordu büyükçe bir boykota uğradı iyi de oldu azalarak bitsin :D

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Batan geminin malları :)

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu lastik firmasını uzaktan bir süre takip ettim. Sosyal medyada aynı şeyi zırvalayıp durmuşlardı bir hata olmuş diye ve son derece sinir bozucuydu. Hata olmuş deyip durdular da sen o videoyu servis ederken hiç mi açıp bakmadın sanki. Bir tane CEO olsun danışman olsun uyarmadı mı bu nedir diye? Kısacası kasıtlı yapıldığı bariz bir gerçek. Eh, elden çıkarıp yok etmek için de Delta bisiklet güzel bir şey başlatmış tebrik ediyorum. :kahve:

Mr. BlacK

Aktif Üye
Tepki
56
Doğrusunu söylemek gerekirse uzun uzadıya konuşulup tartışılacak bir konu... Continental olayında Türkiye'nin büyük bir bölümünü silip çoğu bölümü deniz olarak göstermesi tam bir rezalet. Tabi ki bu olayda direk firmanın hatası yok. Biraz mantık yürütenler bu işin arkasında Almanya'nın parmağının olduğunu tahmin edebilir. Tamamen planlanmış bir olay olduğunu düşünüyorum. Continental markayı artık getirtmeyecek olmanız ise isabetli bir karar olmuş.

Bunun dışında bazı şeyleri ne kadar boykot ediyoruz o da tartışılır. Starbucks, Nescafe, Pizza Hut, Shell, McDonalds, Burger King, BP ve aklıma onlarca gelmeyen marka da kimin tahmin ediyorsunuzdur sanırım :) Özet olarak her şey insanlar için ama maalesef bize bırakılmış bu dünyayı hiç de güzel amaçlar için kullanmıyoruz. Her neyse sonuç itibari ile almış olduğunuz kararı destekliyorum ve takdir ediyorum.

Doğanay07

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Doğanay Ç.
Bisiklet
Mosso
Allah bilir yaşlı lastiktir.