Continental Lastik Yardımı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Rehaserdar tarafından paylaşıldı.

1. Rehaserdar

Rehaserdar Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  2. ratm

ratm Forum Bağımlısı

Adı:
    Hakan Engin
    Seviye:
    Asfaltda tabii ki daha iyi sonuç alırsın, basacağın havayı da maksimum da tutarsan fark hissedersin, ama araziye girersen çok dikkatli gitmen lazım, bir anda kayak yapmaya başlayabilirsin :) ayrıca o lastiğin fiyatı bana pahalı geldi, aynı işi görecek daha ucuz lastik bulunabilir bence

Rehaserdar

Rehaserdar Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkür ederim. desen olarak örnek olsun diye onu koydum. aynı janta 2.0 lık bi lastik takmayı düşünüyorum. rampalarda daha az zorlanmak için. teşekkür ederim

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....
upload_2017-7-17_11-24-19.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...