Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Command & Conquer 3: Kane's Wrath Online

Konu, Serbest Kürsü kategorisinde Kamil Özen tarafından 6 Mayıs 2009 tarihinde paylaşıldı.

1. Kamil Özen

Kamil Özen Yeni Üye

Command & Conquer 3: Kane's Wrath'i online oynuyorum. Bunun için oyunun orjinal olması gerekiyor sanırım. Kimler bu oyunu seviyor ve kimler bu oyunun orjinalina sahip, burda paylaşırsanız, karşılaşma ayarlayabiliriz.

2. Erman Kurban

Erman Kurban Yeni Üye

Seviye:
    ben hala comand & conquer 2 oynuyorum .. 3 ü internet kafede denedim ama star craftı bilirsiniz , oyunu öyle yapmışlar , taklit bu yaaa dedim fazla kurcalamadım :D

İlginizi Çekebilir

5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
4.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...