Columbus Kadro ve Maşa

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Yaklaşık 1.5 ay önce aldığım columbus yol kadrosunu başka kadro aldığımdan satıyorum.
kadro boyu 55 cm dir. 170-185 cm arası boyu olanlar kullanabilir.
kadronun tam markasını bilemiyorum çünkü aldığımda üzerinde stickerleri yoktu sadece columbus etiketi vardı açıları ,işçiliği ve ağırlığı gereği profosyonel bir kadrodur Rekorlar(ek yerleri) Cinelli ,Borular Columbus tur.kadronun ağırlığı kaplama vernik vs dahil 1920 gr dır normalde bu tarz kadrolar 2300-2500 gr arasıdır.Stickerler reflektörlüdür(fosforlu)
karbon desenli kaplama ile kaplanmıştır altında boya yoktur astar vardır.(kaplama yaklaşık 3 günümü aldı;) ) kendime hazırladığım için büyük özenle hazırlanmıştır kaplamanın üstünde 3 kat vernik vardır normal bir boyadan çok daha uzun ömürlüdür çizilme dökülme yapmaz.kadronun yanında dik maşa, campagnolo furş takımı ,campagnolo seleborusu ve shimano 600 orta göbek takımı verilecektir.Orta göbek Fransız dır yani aynakol tarafıda sağ dişdir sadece vereceğim orta göbek ile kullanılır tabi fransız octalink yada HT bulunup kullanılabilir.kadroyu bana maliyetinin hemen hemen yarısına satıyorum.
Fiyat;Saydıklarım dahil 375 TL dir .istanbul içi elden satmayı düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar benimle görüşebilir.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
campagnolo sele borusu sadece 212 gr, benim karbon sele borusu 220 gr geliyor :D
(link)

(link)

Scudo

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
gidonla bogazı satarmsınız markaları nedır

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Gidon ,boğaz ,teker seti,sele satılık değildir.kadro ,maşa, seleborusu, furş ,orta göbek fiyata dahildir.;)

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
anladığım doğrumu aynakol tarafı saat yönüne sıkılıyor. gevşeme yapmaz mı ilk defa görüyorum teşekkürler iyi satışlar

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@bisela

Yapmaz, zaten orta göbek düşündüğünüz şekilde gevşemez, bu kadro fransız malıdır o yüzden fransız diştir ,italyan göbeklerde bu şekildedir iki tarafta düz diştir ama italyanlar 70 mm dir, bu ingiliz gibi 68 mm dir.

Eduardo Bianchi

Daimi Üye
Tepki
358
İsim
Eduardo Bianchi
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bülent bey merhabalar,
Müthiş bir çalışma,inanın açıklamayı okumadan önce resimlere bakınca karbon kadro zannettim o derece profesyonel bir iş çıkarmışsınız.

Elinize emeğinize sağlık, hayırlı satışlar dilerim.

İlkay,

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Teşekkürler İlkay aslında iki defa boyandı bu kadro ama hoşuma gitmedi çok sade şeyler hoşuma gitmiyor çok uğraştırdı ama değdi doğrusu .Bu arada Artık binelim yahu

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
satışlara yorum yapılmaz ancak bu kadro muhteşem.......

Eduardo Bianchi

Daimi Üye
Tepki
358
İsim
Eduardo Bianchi
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bülent ÖZER

Az kaldı Bülent bey, yakın zamanda aranızdayım Mohammed kardeşim benimle bir ilgilense.

Görüşmek üzere,

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Önemli bir bilgi vereyim bu kadroya yeni tip HT göbek +aynakolda takılabilir sadece iki adet sol taraf lazım bu kadro ingiliz gibi 68 mm uyumludur,sadece sağ tarafıda sol kol tarafı gibi düz diştir .

Sağ Taraf
(link)

Sol Taraf
(link)

iki tarafa takılan göbekte aynıdır