Satıldı Columbus Cromor Maşa

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında onur1279 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. onur1279

onur1279 Yeni Üye

Geçen yıl Özgür Erdem beydan satın aldığım kadronun maşasını satıyorum (aşağıda satın aldığım kadronun link'ini koydum), hiçbir sorunu yoktur, sadece 62 kadroya biraz kısa geliyor, şaft boyu 23cm'dir, 60 ve daha kısa kadrolara rahatlıkla uyar, fiyat 100 tl'dir.
    istenirse istanbul anadolu yakasında elden teslim edilir, kargo alıcıya aittir.
    [​IMG][/IMG]
    [​IMG][/IMG]
    https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=109088&highlight=

2. ozgurerdem

ozgurerdem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Onur merhaba. Kadroyu aldığım Sertaç Ekici orjinal maşası olduğunu söylemişti. Ve keza öyle. Sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum..

onur1279

onur1279 Yeni Üye

Merhaba Özgür bey,
    Furj takımının üsteki ilk parça takılabiliyor, fakat ikinci parçanın ancak yarısı sıkılıyor, yaklaşık 1cm daha uzun olsa tam olacaktı, zaten yeni aldığım maşada 24 cm ve tam oluyor.
    Bu arada yanlış anlaşılma olmasın Özgür bey sizi suçlamak için değil maşanın geçmişini belirtmek için yazmıştım.

4. ozgurerdem

ozgurerdem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Suçlama olarak düşünerek yazmadım :) Sadece bilgilendirme yapma ihtiyacı duydum. Maşa Mükemmel bir maşa. alana hayırlı olsun bu arada.

onur1279

onur1279 Yeni Üye

maşa satılmıştır, teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.