Satılık Çok temiz yorulmamış trek 6500d 21.5"

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok Temiz Yorulmamış TREK 6500D 21.5"
    .

Bisiklet 2008 yılında Amerikadan bizzat alınmıştır. Daha çok hafta sonu turlarında kullanılmış olup yorulmamış, hiçbir şekilde yarış koşmamış zorlu araziye girmemiştir. Temizliğinden zaten anlaşılmaktadır. Orijinal Amerikan donanımıdır. O yıllarda Avrupada satılan ile Amerikada satılanlar arasında fark olabiliyordu.. Türkiye'ye Avrupa versiyonu geliyordu ve Amerikan versiyonunun fiyatı 100$ 150$ kadar daha pahalıydı, ufak donanımsal farklar vardı. Bildigim kadarıyla bu kadronun bu boyunun (21.5") Türkiye'de satışı yoktu.
    .
    Kadro boyu 21.5" (54.5cm)dir. Trek in en saglam kadrolarından olan Alpha Aluminyumdur.. Ömür boyu kadro garantilidir. Uzun boyluların arayıp da bulamayacagı nadir bulunan bir kadrodur. Vuruk çatlak kırık kesinlikle yoktur. Bir yerinde taşıyıcıda diğer bisikletin pedalının dokunmasından dolayı çiziği vardı zamanında rütuşladığım için kesinlikle belli olmamaktadır.
    .
    Rock Shox TORO SL maşa bulunmaktadır. Solo Air (havalı) olup Lock-out (kilitlemeli) modelidir. Kilitlemesinde de çalışmasında da hiçbir sorun yoktur, mükemmel çalışmaktadır.
    .
    Jant ve Tellerde hiç bir esneme, yamukluk, vuruk yoktur. Zorlu arazi / yarış görmediği için sorunsuzdur.
    .
    Aktarış Sistemi 3x9 Deore'dir, arkada uzun bacak xt shadow vardır. Düz deorelerden değil. Aynakol octalink deore dir. Ön aktarıcı da deoredir.
    .
    Fren seti olarak m486 deore hidrolik ön arka set vardır. Hem centerlock hem 6vida uyumlu settir. Şu an shimano sm-rt53 disklerle kullanılmaktadır. Yağı ve padleri degistirileli daha 50 60km ancak olmuştur.
    .
    Sele borusu - kelepçesi, gidon gidon bogazı bontrager race serisidir. Seleden memnun oldugum için sele bisikletle verilmeyecektir. satış selesizdir.. Deneme sürüşü ihtimaline karşı henüz çıkarmadım. İSteyene selesiz isteyene uygun yollu bir sele takıp verilebilir. Ama takacagım sele bu bisiklete yakışmayacak; sizi sadece uygun sele alana kadar idare edecek bir sele olacaktır =)
    .
    Bisiklette 2 Adet suluk yeri bulunmakta ve iki suluk kafesi aynı anda sorunsuz kullanılabilmektedir. Ayrıca Arka çatalda bagaj delikleri de mevcuttur. Delikler Her daim vidaları üzerinde kapalı tutulmuştur.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Özellikleri sıralayacak olursak; (
    bir yerden kopyala yapıştır değildir, üzerinde ne varsa odur.)
    .
    Kadro: Trek 6 serisi, (6500d) Alpha Black Aluminyum 21.5" (54.5cm)
    Maşa: Rock Shox Toro SL Solo Air Lock-Out
    Ön-Arka Göbek: Shimano Deore m535
    Jant Seti ve Teller: Bontrager Ranger 6000series 599x18 erd541
    Lastikler: Bontrager Jones XR, 26x2.2/2.25"; 27 tpi
    Aynakol: Shimano FC-M442 / 443 Octalink 175mm
    Ön Aktarıcı: Shimano Deore fd m510
    Arka Aktarıcı: Shimano Deore XT "Shadow" rdm772
    Vites Kolları: Shimano Deore M530 3x9
    Fren Seti: Shimano BR M486 Hidrolik Disk
    Gidon Seti: Bontager Race
    Sele Borusu Ve Kelepçesi: Bontrager
    Sele: Üzerindeki Sele verilmeyecektir.
    .
    .
    İş sebebiyle artık çok fazla bisiklete binilemediğinden ve az bulunan bisiklete binme fırsatlarında da daha çok yol bisikleti kullanıldığından, ihtiyac fazlası olarak satılmaktadır. Satışın bu sebeple aciliyeti yoktur. Takas düşünülmemektedir.
    .
    Bisiklet Edirne'dedir. Haftasonları bisikleti görebilirsiniz. (haftaici iş sebebiyle genelde sehirdısında oluyorum). Önceliğim Elden satıştır, kargo istenirse ücreti alıcıya aittir.
    .
    FİYAT
    1.900TL (Elden Teslim)
    .
    İLETİŞİM
    Mesai saatleri içinde telefona bakamıyorum. Lütfen diğer iletişim kanallarını tercih ediniz.. Mesaj ve e-postalara uygun oldugumda gun icinde donus yapabilirim. Telefonla aksam 19-22 arasında arayabilirsiniz.
    - BisikletForum Özel Mesaj ile
    - adalieray@gmail.com aracılığı ile
    - +.9.0..5.3.5..6.2.5..2.5..3.5. GSM numarası ile
    bana ulaşabilirsiniz.

GiciK eRay ADALI

Seviye:
    Ilan gunceldir.

3. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sadece kadroyu satmayı düşünür müsünüz acaba?

GiciK eRay ADALI

Seviye:
    @İbrahim Aslanhan
    Merhaba, parca satışı düşünmüyorum. Bisiklet komple satılıktır.
    .
    ilan günceldir..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-7-17_11-24-19.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...