= Çok Temİz Drag Master Yol Kadrosu =

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
7005 ALU sorunsuz yol kadrosu 56 cm furş takımı ve sele kelepçesi üzerinde fazla kullanılmadı (sağdece arka mavsallarında ufak tefek çizikleri var) Ağırlık : 1779

(link)

(link)

Fiyat : 200 €

İyi forumlar .....

Scudo

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bildiğim kadarıyla masasız satılacak

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
@giant

üzerinde karbon look maşa vardı o satıldı sağdece kadro satılık kanka :D

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
@burgazz

evet abi maşasız satılacak haaaa bu arada senin orta göbek geldi elimizde haberin olsun abi

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
rengi çok güsel fiyat uygun (gerçekten) toplu bir kadro sprint için ideal çok ta temiz.meraklıları için kaçırılmaz bir fırsat diyorum

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
@giant

aynen güzel kadro alan pişman olmaz

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
gürkancım bence ikici el ilanlarında € değilde tl bazında fiyat verilse daha iyi olur gibime geliyor. pazarlık payı varsa daha kolay aşılır . mesela 200€ 375 tl yapıyor bence böyle alış veriş, alıcı satıcı için daha cazip . tabii bu benim fikrim ileriye yatırım olsun diye saklamıyacağız ki bu kadroyu . sağlıcakla kal iyi satışlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
gürkan kardeş üst boru uzunluğu kaç acaba birde çok pahalı değilmi üstelik maşasız ve ikinci el sıfır kadro bile 336milyon geotech marka yani diceksin git onu al ama bu kadro olabilir bana diye düşünüyorum birde üst boru uzunluğunu alalım birde son ne olur sonuçta ikinci el kadro bu kardeş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
üstelik kadro biraz ağır değilmi biraz fiyatını kontrol et istersen dostum ilgi ile bekliyorum giant kardeş sende her bisiklete yorum yapıp duruyorsun yok sprint falan filan dostum yani biraz yadıklarına dikat et bence sonuçta her bisikletle sprint yapılır

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
bende yol bisikleti olarak kadronun aynısını kullanıyorum tavsiye ederim çok güzel bi kadro