Çok Şaşirdim

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında M.Haktan Derin tarafından paylaşıldı.

1. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu aksam bi arkadaslarımla gezeyim dedim(yuruyerek) yanımdan yawasca bi bisikletli gecti beni cok sasırttı. Nedeni ise bisikletinin ust borusuna kocaman bi radyo takıp sesini sonuna kadar acmasıydı :D :D koptum o an superdi foto cekmek cok isterdim ama o an aklıma gelmedi yine gorurum belki cekerm o zamn inş :)

r_scribble bunu beğendi.
  2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    burda çok var onlardan ekolayzırlı , pompalı korna ( şimdi çok moda) ve araba direksiyonlu . tabi trend değişiyor ben alıştım sende alışmaya bak bizde modifiye kültürü farklı , avrupalı bisikleti nasıl hafifletirim diye düşünürken biz nerdeyse oturak koyucaz. e tabi türkiyede hayat şartları avrupa gibi olmayınca bisiklete oturak koyup mıçmak hakkımızdır diye düşünüyorum :D :D :D

r_scribble bunu beğendi.
  3. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    evet bende çok rastlıyorum araba direksiyonlu ve radyolu bisikletlere doğru trend değişiyor

4. Emre Ede

Emre Ede Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eskişehirdede var bitane arkadaşımız, bisiklette ışık ve ses sistemi var, sele borusunda bagaj, bagajın üstünde akü :D kornası var, sellektör yapıo, müzik çalıyo, bi tuşa basıyo sesi dışarı veriyo bi tuşa basıyo kulaklığa verio :D teknoloji ne boyuta geldi görüyoruz :D

5. basar

basar Kıdemli Üye

Seviye:
    Onun bir sitesi mi, yoksa youtube da bir videosu mu ne vardi... Birisi bulabilirse cok iyi olur.

6. CROSSCU31

CROSSCU31 Kıdemli Üye

Seviye:
    evet onu adalarda bende gördüm çift amortisörlü ve 30 kilo ama ne arasan var araba da denilebilir sellektör bile var:D

7. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben ne diyorum size, adam eski beldeyama bisiklete akü taktırmış, havalı kornadan inek sesi çıkıyordu. Yer: MErzifon. :D

İlginizi Çekebilir

Digital EPO.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...