Çok Önemli Bi Bakın>>>>

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında HaYaLeT-m79 tarafından paylaşıldı.

1. HaYaLeT-m79

HaYaLeT-m79 Yeni Üye

Arkadaşlar geçen günlerde turda felan değil öylesine arkadaş gezmelerimde kullanmak için bir bisiklet aldım.Açıkcası pek anlamam bisikletten.Sol ve sağda vitesler var sağdaki küçük olunca zincir o öndeki vitesin içinden zincirin geçtiği kızma çarpıyor ve bu ses çıkarmasına neden oluyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

2. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Fotoğrafla nereyi kast ettiğinizi gösterirseniz daha rahat anlaşılır. Nereden bahsettiğinizi ben anlayamadım. Bayağa karışık olmuş :)

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  3. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence en yakın bisikletçiye git çabucak işin hallolur ve nasıl yapıldığınıda uygulamalı olarak görürsün

HaYaLeT-m79

HaYaLeT-m79 Yeni Üye

Tamam bu gün içinde bir resim koymaya çalışacağım ve bir bisikletciye götüreceğim.

5. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    anladığım kadarıyla senin ön vitesinde ayar bozukluğu var basit bir sorun bisikleticiye götürmende yarar var.

6. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    yada dişlileri çapraz kullanıyorsun

HaYaLeT-m79

HaYaLeT-m79 Yeni Üye

Ya pek anlamıyorumda sağdaki vites küçük olunca arkadaki vitesi sisteminin o parçası yani vites sola doğru kayıyor küçükte böyle olunca zincirde ön dişlilierde sola kayıyor bu zindirin geçtiği bi demir gibi bişey var soldaykende o demire sürtünüyo ve oda ses yapıyo.

HaYaLeT-m79

HaYaLeT-m79 Yeni Üye

Arkadaşlar sorunu düzelttim.İlginiz için teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-11-16_14-21-34.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
lance-armstrong-jan-ullrich.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...