Satıldı ---Çok makul fiyata tertemiz Salcano ng303 - özel toplanmış bisiklet---

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında semihh tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bisiklet yaklaşık 1 sene kadar temiz ve itinalı kullanılmıştır. Çizilmesin diye üstünü mat siyah folyoyla kaplamıştık.
    Satacağım için şimdi çıkardım folyoları ve kadro korunduğu için sıfır gibidir , hala ilk günkü gibi çiziksiz parıl parıl parlıyor. ;)
    Bisikletin tüm bakımları yeni yapıldı , vites telleri alligator high performance vites telleriyle değiştirildi.
    Bisikletin bir kuruş masrafı yoktur. Uzun yıllar sorunsuz binebileceğiniz bir bisiklet :in:

Bisikletin donanımı şöyle :

-Salcano NG303 18" kadro
    -Topgun sertlik ayarlı ve kilitlenebilir özelliğe sahip amortisör (üzerinde mat siyah folyo var)
    -Ritchey gidon ve gidon boğazı
    -Sram x5 vites kolları , x5 ön vites ve x7 arka vites
    -Shimano octalink aynakol
    -Deore v-breake fren kolları , shimano fren ayakları ve baradine yüksek tutuş özelliğine sahip fren pabuçlarından oluşan fren sistemi
    -Truvativ Team sele borusu
    -Wellgo rulmanlı pedallar
    -Schwable Nobby Nic lastikler ( ön lastik biraz eskidir , arka yeni gibidir ;) )
    -Pro elcekler
    -Velo kadro koruyucu
    -Shimano m565 jant seti ( jantlar akord edilirken 3 teli kırılmıştır. (önde 1 tane arkada 2 tane) yassı tel bulamadığımız için normal tel takıldı.
    Şuan sorunsuz. Akordu mükemmel.
    Takılan teller siyaha boyanırsa belli bile olmaz normal tel olduğu , zaten uzaktan bakıldığında belli olmuyor.
    Herhangi bir sorun da çıkarmaz yani ;) )

Bisikleti alacak arkadaşa pro suluk ve pro suluk kafesini de hediye edeceğim.

Fiyat : 550 TL :in:

Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi bisiklet gerçekten çok temizdir ve tüm bakımları yapılı , sorunsuz bir şekilde yeni sahibini beklemektedir. ;)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.