çok işlevli çanta önerebilir misiniz?

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
önce şu çok işlevli olmak nedir konusunu açıklığa kavuşturmak gerekirse :ben dekatlon da(çünkü Türkçe okunduğu gibi yazılan bir dildir) gördüm bu çantayı ..kusura bakmayın link eklemeyi bilmiyorum .Bu çantanın markası nevfil ,stoklarda bulunmadığı için alamıyorum .Aradığım kriterler tıpkı sözünü ettiğim çantada olduğu gibi hem belde hem omuzda ve hem de sırtta taşınabilmesi..Pekçok çantaya göz attım hem belde hem omuzda taşınan pek çok çanta gördüm fakat sırtta da taşınabileni başka yerde görmedim .ikincisi suluk için bir bölmesi olmalı mutlaka ve üçüncüsü hacmi asgari 3.5 lt olmalı ve dördüncüsü fiyatı 50 tl yi aşmazsa iyi olur.öneride bulunacak olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Scudo

cihan celik

Aktif Üye
Tepki
62
nasil canta alirsan al ama bisiklet surerken insan sirtinda bir canta olmasi, Su cantasi dahi cok fena birsey bence. Acayip terliyor insan yazin(ozellikle sirt bolgesi) Ve burasi yeterince hava almadigi icin islak kaliyor falan. Bu durum aklinda olsun.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Timberline Bolly 6
(link)
Türkiyede satışta olan bir link
(link)
Alternatif olan bir ürün
(link)
ve o ürünün linki (dealextreme den)
(link)
bu üründen Türkiye de olsa mutlaka alırdım, saygılar

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
aradığım niteliklere sahip çantayı hiç ummadığım bir yerde ,lcw de buldum.Hem bel hem omuz çantası ve su şişesi için 2 adet bölmesi var, toplam hacmi sanırım 4 litre vardır ve taksitli fiyatı 33 tl.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
resim ekleyebilirseniz ben de mağazaya uğramayı düşünüyorum.