Satıldı ***Çok Fonksiyonlu Alyan Çakısı + Termal Body + Marin Team Askılı Tayt***

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Semican Baydur tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Semican Baydur

Semican Baydur Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    1.Ürün: 7 fonksiyonlu Alyan çakısı
    Ürünler sıfırdır. Özellikleri: 2,3,4,5,6 alyan, yıldız,düz uçlu tornavida.
    7 Adet mevcuttur.

Fiyat: 15 TL

2.Ürün: SE Termal Body
    Ürün sıfırdır. Soğuktan vücudu koruması için çok iyi bir üründür. Terletmeyen kumaştandır. M beden.
    İsteyen arkadaşlara Giyince nasıl durduğuna dair fotoğraflar yollayabilirim.
    Fiyat: 35 TL

3.Ürün: Marin Team Askılı Tayt
    Ürün 10 km kullanılmış bol gelmesinden dolayı kullanılmamıştır. En ufak yırtık vs. yoktur. M beden ama L giyenlere de rahatlıkla olacaktır. En önemlisi Orginaldir. Made in İtaly.
    Fiyat: 65 tl ( mağaza fiyatının yarısından bile daha uygun.)

Arkadaşlar sorularınızı özelden sorarsanız sevinirim.

İlginizi Çekebilir

8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.