Çok ayrıntılı Konya coğrafi ve siyasi haritası..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
İnternet-arama motorlarından Konya haritası aradım çok ayrıntılı bir şey bulamadım. :eek:

Bisikletforum da daha önce bir üyenin adresini bildirdiği 40 mb. lık dev harita programını indirmeye kalktım. Bilgisayarımın gücü ve benim vaktim yetmedi.:(

Yine bisikletforumda dahili arama motorunda sorguladım, bulduğum yanıt listesinin içinde kayboldum:eek: .

Bana digital ortamda kullanabileceğim (veya kağıta basılı da olabilir) Çok ayrıntılı Konya ve komşu illerin coğrafi ve siyasi haritası lazımdır. Eğer eş-yükselti haritası bulursam ( :eek: ) o zaman da hazine bulmuş gibi olurum.. :D

İlgilerinize sunar, şimdiden teşekkür ederim...

Scudo

smhcnr

Aktif Üye
Tepki
29
Merhaba,

zamanında Atlas dergisinin verdiği ayrıntılı haritalar vardı. Hala Atlas ile bağlantıya geçip isteyebiliyorsunuz diye biliyorum. Birde Atlasın Haziran sayısında küçük bir kitap şeklinde 88 sayfalık Türkiye karayolları haritası var(ayrıntılı sayılır).

Kolay gelsin.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
atlas dergisinin haritasını bugün aldım . bence çok güzel bir harita.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Sayyın hoccam, "smhcnr" akedeş o dirgiyi benim için tafsiye ettiydi. Saol geciktirivirmeden almıssın. Dirgisini sen oku ziyanı yoh. Amma haritasını sana zaamet olmassa şu önümüzdeki pazardan evvel elimde neyin olacak şekilde bizim yaylaya bir postalayıvırsan. Yannış hatırlamayyorsam, öncelik sırası benim hakkımıdı. Konuyu ben açtıydım ilk evvela ve bu işler paraynan değil sıraynan. Beni gırmayacağan için saol hocam. Seni hepimiz çoook seviyoz. Sanada bissürü masraf falan çıkardık, durduk yirde bu kadar masrafa ne gerek vardı... neyse.. çıkacak para yirinde durmazmış.. hayrın ossun gitsin.. senin bu gonudaki hareket biçimini hepiciğimiz örnek alacaz, ona göre hocam.. teddit gibi annama ama, estayfurullah.. Niyse, haridamı dört gözünen bekleyyom.. göndermede bi görüyüm.. harida ilime geçinsır sana bi çebiç kurban etçem(tövbe)..

Bak sana el falan sallayyom. Beni bildin demi?

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
benimkini gönderemem sevgili iron.
neden ? çünkü onu göndermeme gerek yok.
malum atlas dergisi böyle ekler verdiğinde bol bol reklam verir ve dergi genelde bitiverir. o sebeple ben ne yaptım.
bir arkadaşa lazım olur belki almak isteyen bir tandığıma kalmaz diye iki tane aldım dergiden. gerçekten
o ikinciyi göndersem hemde dergisi ile beraber olmaz mı ? olur olur.
benim böyle adetlerim vardır niyeyse ? yaklaşık her ay cnbc e dergiden de bir tane fazla alıp bir arkadaşa veririm. bir önceki ay verdiğim ve her ay dergi isteyen arkadaşlar var. alıştılar ama , faklı arkadaşlara vermeye çalışıyorum. bu ayda aldım fazladan. hatta onuda göndereyim size. gerçekten.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

hocam, sindende ahan da bunu biklerdik.. sagolasın varolasın eksik neyin olmayasın.
ben de sana naşınıl cağrafya dirgimden gonderecem. elimde ekiz(yani çift) olan sayıları neyin kaldıydı(ahanda sana yimin iderim). Sana burdan adrasımı vircem deycem ama riklama girer. neme lağzım. gılıçriis'e aksi teisir itmiyelim.
Ben fadiklerin sarı ısmayılın gayfasının dibindeki bakkala bi daha bakayın. natlas dirgisi bidaha gelmediysen kesin senden isteyyom.
ellerinden oper soranlara silam ider, size 1 helke koyun yoğurduynan bi kova koy yumurtası yollaycam. çebiçe yazık olmasın, daha pek güccük. yaylayada çık çık gel. herdaim bikleriz.
opuldunuz. hocam.

smhcnr

Aktif Üye
Tepki
29
Merhaba,

Ataruh benden önce davranmış. Yine Atlas haritaları ile bir bilgi vereyim. (link) sitesinden poster haritalar linkine girerseniz şu anda satılmakta olan ve yakında çıkacak olan bazı haritalar hakkında bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınızı görecek haritalar var gibi.

Kolay gelsin.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Harita olayını da sayenizde çözdük. Artık seçmekte zorlanır oldum.Smchcnr ve ataruh beye teşekkürlerimi sunarım.

Bana harita konusunda özelden destek olan Tuğrul Bey'e de özellikle teşekkürlerimi iletirim.