Çok araştırdım ama son limit 1200 olacak şekilde mtb önerisi verir misiniz?

Tepki
2
İsim
OKAN ATAÇ
Bisiklet
Kron
son 2 gündür 48 saatte yaklaşık olarak sadece 5-6 saat uyumuş olarak forumun altını üstünü getirerek elimden geldiğince bilgi edinmeye tecrübelerinizden faydalanmaya çalıştım . Son çözümü konu açmakta gördüm .
Bisiklet diyarına yeni adım atacağım kilolu bir bireyim (115 kadar) gerçek bir heves olarak mtb almak istiyorum . Bayram sonrası Zonguldaktan Muğla Fethiye'ye taşınıyoruz orda olacağım bisikleti. İnternet vb kullanmak konusunda sorunum yok internetten sipariş verebilirim . Dönüp dolaşıp eninde sonunda geri döndüğüm model salcano astro hd 2016 modeli . Bisikleti her amaçlı kullanacağım gerekirse bakkala gerekirse bankaya yada sabah ani bir kararla keşif amaçlı bulunduğum yerin alını üstünü getirmeye . Babam orman muhafaza memuru arazi bulmam konusunda bana yardımcı olacaktır , sizden istediğim ise bisiklet ile ilgili görüşlerinizi benimle paylaşmanız . Mtb lerin avantajlarını ve dezavantajlarını okuyup anladım ilerde edineceğim tecrübelerle birlikte farklı bir bisiklet klasmanına geçebilirim elbette ama ilk olarak mtb almak istiyorum.
Sizin için özelliklerinide yazıyorum
  • TİPİ
  • MTB
  • KADRO
  • 27.5" Hydroform Aluminyum Kadro
  • MAŞA
  • Sr Suntour 27,5" XCT HLO hidrolik kilitlemeli maşa
  • ARKA VİTES
  • Shimano SL-M310 / RD-M360 Acera 24 vites
  • KADRO ÖLÇÜLERİ
  • 16" - 18" - 20"
  • ORTA GÖBEK
  • Chin Haur CH51
  • AYNA VE KOL
  • Shimano FC-M311 42t/32t/22t krank takımı
  • FREN TAKIMI
  • Shimano M355 Hidrolik Disk
  • VİTES KOLU
  • Shimano SL-M310
  • RUBLE
  • Shimano CS-HG31 32t/11t kaset
  • ÖN DEĞİŞTİRİCİ
  • Shimano FD-TX50-6
  • GİDON
  • Zoom FOV Alüminyum Gidon
  • BOĞAZ
  • Zoom TDS-C369 3D Forged Alüminyum Boğaz
  • SELE BORUSU
  • Zoom C208 Alüminyum Sele Borusu
  • FURÇ TAKIMI
  • Chin Haur CH-9280TBW
  • TEKER SETİ
  • Continental Race King 2.20 Lastik
  • JANT SETİ
  • Salcano XPRO HT01 32H Jant Seti

Dosyalar

Scudo

S. Uzun

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Salcano
Kadro boyuna dikkat ederek alın ben 2 tane 212 hd kadrosu çatlattım tam sele borusunun üst boruyla birleştiği yerden. Ben de biraz kilolu bi vücuda sahibim (95kg 180cm boy) bilginiz olsun. Sele borusunu çok yüksekte kullandığım için kırılmıştı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi