Satıldı Çok acil!sedona kask-wedze su-rüzgar geçirmez mont

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Mert Can Sayın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mert Can Sayın

Mert Can Sayın Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Herkese merhabalar bisiklet sporunu bıraktığım için elimde kalan son ürünleride acil satmak istiyorum.
    Wedze Mont geçen sene Decathlonda çalışırken almıştım 149,90TL'ye toplamda 2 kere giydim giymedim.
    Özellikleri 2000metre küpe kadar su geçirmeme ve rüzgar geçirmeme ürün gayet güzel kışın bisiklet sürenler için gerçekten tercih edilebilecek bir ürün.[​IMG][/url][/IMG] Bedeni XLARGE olup FİYATI:100TLdir kargo bana aittir.
    Sedona Kask Mv-23 sadece bir kere kullanıldı kask alındı eve dönüldü ve yaklaşık 35-40KM'lik bir tur yapıldı.Tertemiz duruyor evde Bedeni Large olup FİYATI:40Tl kargo bana aittir.

Mert Can Sayın

Mert Can Sayın Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Günceldir

Mert Can Sayın

Mert Can Sayın Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Günceldir

Mert Can Sayın

Mert Can Sayın Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Ürünler Samsunda forum aracılığı ile satılmıştır.Ürün az önce teslim edilmiştir.Teşekkürler ilginize.

İlginizi Çekebilir

0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.