İptal Edildi Çok Acil S veya M Kask ve Eldiven Aranıyor. Kısıtlı Bütçe

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
İyi günler pedaldaşlar.

Aranıza yeni katıldım. 17 yaşındayım ve öğrenciyim. 15 km lik okul yolunu bisiklet ile gidip geliyorum. Ara sıra e-5'in yan yoluna girip yoluma devam ediyorum. Fazla kaldırımları tercih edemiyorum kalabalık oluşundan. Yani biraz tehlikeye atıyorum kendimi. Bir de daha yeni kullanıyorum. Normal'de kask dışarıdan bakıldığında sırıtıyor diye takmak istemezdim. Fakat geçenlerde bir kaza atlattım. İyi yırttım, Bisikletten atlayıp 2 ayağımın üstüne düştüm. Bisikletime acıdım. Ama kask takmam gerektiğini anladım. Öğrenci olduğumdan fazla param yok. İstanbul içinden toplam 25-30 tl'ye ikinci el çok da dandik olmamak koşulu ile eldiven ve kask aranıyor. Eskimiş olabilir, kozmetik sorunları olabilir ama sizin giymeyeceğiniz kadar kötü, yıpranmış, kalitesiz de olmasın. Teşekkürler. 05363796252 buradan ulaşabilirsiniz.

Scudo

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Başının çevresi kaç? Alnından başlayarak başının çevresini ölçerek çevresini bulabilirsin?

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
Hocam baş çevresi 55-60 civarı. da galiba m veya s oluyor. Elldiven içinde avuç içim 7-8 cm. O da s veya m oluyor sanırım.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
Güncel Bütçe 50 tl'ye kadar. Teşekkürler.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Başının çevresini tam olarak ölçebilir misin? Verdiğin 55-60 cm çok geniş bir aralık.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
@Ali Uzel

55-56 cm baş çevresi ölçüsü

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Özer Koç

Bende Bontrager marka bir kask var. Bana bir tık küçük geliyor, kafamın çevresi 58 cm. Sana tam olur. Kaskı 5 gün kullanabildim rahatsız etti.

Sedona yarım parmak eldiven var, hiç kulllanmadım. Avuç içinde jel var. Ebadı M. Eldiven de sana tam olur.

Her ikisini bütçen 50 olduğu için 50 TL ye sana satabilirim. Kargo sana ait.

Alır denersin uymazsa ya da beğenmezsen iade edersin. İade kargo masrafı da sana ait. İlgileniyosan özel mesaj ile konuşalım.

Resimleri aşağıdadir.

http://imageshack.com/a/img835/805/nkow.jpg

http://imageshack.com/a/img838/691/qg1c.jpg

http://imageshack.com/a/img839/1314/v4xt.jpg

http://imageshack.com/a/img844/9449/on36.jpg

http://imageshack.com/a/img839/4373/4z9r.jpg

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
@Ali Uzel

Özel Mesajın var Ali Üzel

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
Hocam sana kardeş nasihatı söyleyeyim canın bu kadar ucuzmu? Açıkcası sen kendini kaska emanet ediyorsun yani 2. elin kaskımı olurmuş Barkın ağabeyin dediği gibi kaskın 2. eli olmaz. Ancak koruyacak beyni olmayanlar ucuz kask takar.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
@Uzeyir Sağlık

Çok doğru söylüyorsunuz. Kask hayat kurtarır. Ancak Ali Üzel beyin önerdiği kask iyi değil mi? Hem kaliteli hem de fiyat olarak bir güzellik yaptı öğrenci olduğumdan.

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
Hocam kaliteden yana şüphem yok. Ben'de sana diyorum ki kask zaten dura dura çürüyor zaten ben 2. el kask almam şahsen canım o kadar ucuz değil açıkcası yani benim görüşümce kaskın 2. eli olmaz. Ne alıyorsun bisiklete aksesuar değil kask alıyorsun kask :D kafanı koruyan şey yani ne biliyim bazen arkadaşlarımla kavga ediyoruz bu sıkıntı yüzünden adam diyorki 3 bin tl lik bisiklet alıcam kask alıncamı diyorum kask beni boğuyo diyor diyorum ki kask olmadan düşünce zaten boğulacaksın o zaman alırım bitane amatör 10 tl ye bişi diyor işte bu mantık yüzünden batıyoruz şimdi o kask alıcağın ağabeyin kaskı güzel ben laf etmiyorum ki ama senin alıcağın kask kutusundan çıkmalı ve mümkünse yeni üretim malı olmalı gözle görmeden bir şey almayın :D Arai diye motosiklet kask firması var adamlar diyor ki kask elinizden bir kere yere düştüğü zaman o kaskı çöpe atın. diyor yani durum bu kadar hassas maalesef ki bizim insanımız kaskın 2. elini bile yapıyor şimdi o kaska ne oldu ne bitti göremezsin ki :) ufak rötüşlarla o kasktaki bütün her şey kamufile edilebilir düzeyde. Yani demem o sen git parana kıy 0 güzel sağlam kask ile eldivenler al bisiklet alıcaksan atıyorum alıcağın bisiklet 2.000 tl olsun bunnu 250TL sini ekipmana harcamamız gerek aksi takdirde olacaklardan biz sorumlu oluyoruz ben forumda okuyorum çoğu kişi bisikeltten düşüyor yok bisiklet benim içni bitmiştir diyor tabii ki biter böyle ucuz mallar ile canını korursan bisiklet değil her şey bile biter senin için. Demem o hocam kaskın 2. eli ve katiyen 25TL ye canını hiçe sayarak emanet edilcek bir şey değil sen git kendi mağazsından kendi ellerinle kendi gözlerinle severek inanarak al. Canın bu kadar ucuz olmamalı vesselam.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
Teşekkürler tavsiyeleriniz için.