Çocuk Koltuğu Rüzgar/Güneş Koruma Çadırı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında sezgin tire tarafından paylaşıldı.

1. sezgin tire

sezgin tire Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    merhaba

aldığım çocuk koltuğuna ön rüzgarlık aldım ama malum kış ayları, daha fazla koruma için foto.daki gibi çocuğun baş üstüne denk gelen çadır gibi şeyden nereden bulabilirim acaba ?

teşekkürler

[​IMG][/url][/IMG]

cevap verecek arkadaşların işini kolaylaştırmak adına ben ürünün aynısını buldum ahanda, :D

[​IMG][/url][/IMG]

bu ürünün aynısını bu topraklarda nerede bulurum acaba ?

teşekkürler

umito bunu beğendi.
  2. umito

umito Üye

Seviye:
    merhaba;

Benimde 2 oglum var biri 2bucuk yasında digeri 3 aylık suan icin buyugune yaza da ufaklıga koltuk edinecegim.Sizin tecrubelerinize ihtiyacım olacak :)

sezgin tire

sezgin tire Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Benim kızım da on aylık şu an faydalı oluruz umarım.

İlginizi Çekebilir

1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...