Claudbutler markasını önerir misiniz??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Caner T. tarafından paylaşıldı.

1. Caner T.

Caner T. Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese benden selamlar :) Bu güzel ortama bende katılarak faydalanmak istedim :) Sorum şu;
    Mağlum bayram paraları birikti :) Bende uzun zamandır düşündüğüm üzere bisiklet almaya karar verdim. Küçük çaplı bir araştırma yaptım. Kendi bütçeme uygun bir bisiklet buldum ama tavsiyelerinizi bekliyorum.
    -----------
    Claudbutler CBR Black Hawk 26 Jant Shimano 21 Vites Dağ Bisikleti
    http://www.hepsiburada.com/liste/cl...x?productId=sporsalcbrb26&categoryId=27058700
    -----------
    Öncelikle Claudbutler kullanan ve öneren arkadaşlar var mı ve sizde önerir misiniz? Benim kullanımım şöyle olcak;
    Genelde şehir içinde, kısa-uzun yolculuklar, arada kırlar vb.'de beni idare etsin sorun çıkarmasın olarak düşünüyorum. Birde tabi ki kaliteli olmalı ki ömrü uzun olsun :)
    Tabi ki en önemli konulardan biri de boy seçimi. "https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=80109" bu konudaki tabloya göre;
    boyum 1.80 olduğu için sanırım kırmızı çizgiyle gösterdiğim (18-19 inch) bana oluyor. Ama linkte verdiğim Claudbutler bisikletin kadro boyu "20 inch". Arada 1 fark var bu bana sorun yaratır mı? Ayrıca ben uzamaya devam ettiğim için bir problem olur mu? Son olarak linkte verdiğim bisikletin selesi çabuk ayarlanandan mı yoksa vidalı olanlardan mı? :D
    İlk konudan sıktıysam affola :) Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Caner T.

Caner T. Yeni Üye

Arkadaşlar 3 ürün kaldı lütfen yardımcı olun biran önce alayım mı almayayım mı :/

3. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Bütçeni yükseltebiliyorsan ng650 al ama bütçen bu kadarsa en iyi seçenek bu gibi görünüyor ya da ikinci el ng650 bakabilirsin.

Caner T.

Caner T. Yeni Üye

Yorum için çok teşekkürler. Bütçe maalesef bu kadar. :/ Birde ben daha çok yeni başlayacağım bisiklet sporuna. Yani daha önce mahallede çok bindim ama şimdi biraz daha profesyonelleşmek istiyorum :) Kesin alayım mı arkadaşlar 3 adet korkuyorum bitmesin :S

5. anıl budak

anıl budak Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Claud Anteus kullanıyorum çok memnunum 2 aydır suruyorum sıkıntı cıkarmadı ayrıca benım bısıkletım donanımına göre cok uygun fıyatlıydı. Bence iyi bir marka zaten servisini salcano veriyor

Caner T.

Caner T. Yeni Üye

Yorum için teşekkürler ama tam alacakken hepsiburada.com'da yazmasına rağmen kapıda ödeme seçeneğinin olmadığını gördüm ve maalesef akşama kadar ürün tükendi :/ Şimdi fiyatı 598 TL oldu :/

7. Ender şeker

Ender şeker Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kapida ödemene gerek yok hb güvenilir bir sitedir keşke kaçırmasaydın

Caner T.

Caner T. Yeni Üye

Elbette şüphem yok ama 16 yaşında olduğum için maalesef kredi kartı seçeneğini kullanamıyorum. :/ Havale de yapamayınca geçti :/

9. AcemiSurucu

AcemiSurucu Yeni Üye

Adı:
    Enes
    Seviye:
    Ürün hala satışta ne düşünüyüsonuuz arkadaşlar.

İlginizi Çekebilir

GR_VillaOliveGrove_074-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...