Claud butler city bike explorer 700c 21 vites şehir bisikleti - nedir ne değildir?

matmaca

Üye
Tepki
33
Merhaba arkadaşlar.

(link)

Linkteki bisiklet için bir sürü yere baktım ama ayrıntılı bir bilgi bulamadım. Ne videosu, ne doğru düzgün bir fotoğrafı var. Bilgisi olan varsa bu fiyata alınır mı? özellikleri tatminkar mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Scudo

esesli026

Üye
Tepki
0
İsim
arif
Bisiklet
Santos
BİR BİLGİ BULABİLDİNİZ Mİ BİSİKLET HAKKINDA BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
264
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
Claudbutler ingiliz markasıydı yanılmıyorsam. TR'ye Salcano getiriyor. F/P ürünleri satıyorlar. Alanlar pek sorun yaşamıyor sanırım.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Bir arkadaşımda var bu bisiklet. Kendisi baya hevesle aldı ama (belki iş yoğunluğundan da olabilir) pek kullanmadı. Şu anda evinde dekoratif olarak kullanıyor desem yeridir.

Ben biraz baktım, şehir içi kısa mesafe kullanımlar için yeterli, fazlası için değil.

Bir arkadaşımda var bu bisiklet. Kendisi baya hevesle aldı ama (belki iş yoğunluğundan da olabilir) pek kullanmadı. Şu anda evinde dekoratif olarak kullanıyor desem yeridir.

Ben biraz baktım, şehir içi kısa mesafe kullanımlar için yeterli, fazlası için değil.

matmaca

Üye
Tepki
33
Teşekkürler. Ürünü aldık. Belirtildiği gibi şehir içi kullanım için uygundur.

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Salcano bu gorunce ctrl c + ctrl v yapmis anlasilan city fun 60 icin. Bire bir cf 60:booo:

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
salcanoya göre ucuz muadil bir ürün.sıradan bir bisiklet kullanıcısı için ideal.fiyatıda iyi

edt.sıradan kelimesi yanlış anlaşılmasın yani sahide falan gezinti yapacak kişi manasındadır

metalikfb

Aktif Üye
Tepki
131
İsim
furkan A.
Bisiklet
Claud Butler
Bende yeni CB Oxford 700 aldım hepsiburada dan 400 tl ye geçen gün 60 km yol yaptım yormadı . Yani kötü bir marka değil. Ki benim bisikletim 6 vites gittiğim yolun çoğu yokuştu

fatihyrc1

Üye
Tepki
0
İsim
Fatih Y.
Claud butter Explorer 700c yi kullan var mı hiç? Kullanıcı deneyimini aktarır mısınız? Nasıl bir bisiklettir?