Claud Butler Antaeus 700 kullananlar kulubü

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi ben de bu bisiklete sahibim 3 temmuz da elime ulaştı 1 haftada yaklaşık 200 km yaptım konuyu açma sebebim forumda bu bisikleti kullananlar bisikletle ilgili olumlu ve ya olumsuz eleştirilerini yaşadıkları sorunları kısacası bütün görüşlerini burada paylaşırsa iyi olacağı görüşündeyim hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim

Scudo

Ramazan Gürel

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Bianchi
gidon sele elcikler gidon boğazı sele borusu
fsa /ritchey/ tarzı harika ürünlerle degişirse
cidden harika bisiklet :)

• Beğen
Tepkiler: sercan hakan

Uçmakdereli

Daimi Üye
Tepki
212
Bisiklet
Claud Butler
Bisiklette yeni sayılırım o yüzden detaylı yorum yapamayacağım ama ilk göze çarpan elciğinin kötü olması oldu ayrıca sele de değiştirilebilir
düşüncesindeyim.Daha tekniğim,kondisyonum olmadığı için bayır yukarı çıkarken zorlandığımı söyleyebilirim, 3 günde 30-40 km gitmişimdir herhalde.

• Beğen

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
kardeşim ben de genel olarak memnunum ama az önce de konu açtım frenleri tutarken sürtünme sesi geliyor sende de var mı acaba frenlerle ilgili deneyimlerini paylaşabilirmisin

Uçmakdereli

Daimi Üye
Tepki
212
Bisiklet
Claud Butler
Bisikleti kurdururken başlarda sürtünme sesinin geleceğini söylediler zamanla geçer dediler belki bundan kaynaklanıyordur.
Ayrıca freni tam olarak sıkmadan yani gevşek olarak sıkınca az da olsa sesin çıkacağını tahmin ediyorum ama anormal bir durum
varsa yeni olmasından olabilir.Sizlere de hayırlı olsun, ben de oldukça memnunum.

• Beğen

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
teşekkür ederim yardımcı olduğun için bende bisikletçiye götürdüğümde bana belli bir kullanımdan sonra normale döner dedi

Tepki
10
Bisiklet
Carraro
Ben alalı 12 gün filan oluyor toplamda baya yol gitmişimdir :) Hatta zorlu arazi şartlarında bile denedim pazar günü. Tık etmedi :) Çok rahat bir bisiklet helede maşası :) ama elcikler illet onları değişicem ilk fırsatta. sele bana göre pek kötü değil. pedallarda kolay :) Benimde frenlerden ses gelıyordu ama duzelıyor bır sure sonra. Benım arka jant akordu bile bozuldu :) 7 tl bi ücretle yaptırdım ıyı bı bısıkletcıde :)

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
kazasız belasız sürüşler dilerim anıl kardeşim aynen bisikletten ben de memnunum daha kimseden bi şikayet duymadım şu frenin sürtünme sesleri de bi geçse çok iyi olacak :)

SCC

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,
Konuyu hortlatacağım (ve affınıza sığınarak bu bisikletle ilgili tüm konularda aynı mesajı yazacağım) ama bu bisikleti almak üzereyim; ve sitede bu bisikletle ilgili konularda son mesajların 1-2 yıl önce olduğunu görüyorum.
Kullanıcılar bu 1-2 yılda ne gibi izlenimler edindi? Hâlâ memnun musunuz? Yoksa Salcano NG650 HD 29'' mi tercih etmeliyim?
Şimdiden değerli geri dönüşleriniz için teşekkürler.

Tepki
18
Bisiklet
Scott
Kaç kişide var bu bisikletten? konu neden aktif değil? Nerdesiniz :)

ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi