Claris vs sora (salcano xrs050 hakkında)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında burak ilhan tarafından paylaşıldı.

1. burak ilhan

burak ilhan Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yarın ikinci el Salcano XRS050 Claris almayı düşünüyorum. Sizce parasına değer mi?
    Yüksek performans beklemiyorum, sadece sahilde 30-40 km kullanacağım.
    Yarın satın almayı düşündüğüm için acil yorumlarınıza ihtiyacım var.

Özellikleri:

Bisikletin kadrosu alüminyum, maşası çelik. (yeni triban 5 ler de böyle nedense)

Orta Göbek: Shimano Octalink ABBES25B13
    Fren: Tektro R312 kaliper fren
    Ön değiştirici: Shimano Claris FD-2403

Ağırlık: 10 KG (sanırım pedalsız)

Fiyatı ise 900 tl (80 liralık aksesuarıyla birlikte)

Fotoğrafı: xrs050BB.jpg

2. mzerenoglu

mzerenoglu 53..

Adı:
    mehmet
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @burak ilhan hocam aldınız mı memnun kaldınız mı? xrs 040 sora almayı düşünüyorum 1000 tl 2015 model temiz 2.el :) ama bi tane kelepir denicek xrs050 buldum aciliyetten satıyor arkadaş 650 tl. fiyatı cezbetti beni, sizle aynı durumdayım sahilde kullanıcam çoğunlukla almalı mıyım?

İlginizi Çekebilir

upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
carb-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...