Çizikler ve aşınma

Oğuz Budumlu

Daimi Üye
Tepki
53
Merhaba arkadaşlar,
bryant91 arkadaşımızda buna benzer bir konu açmış ama tam istediğim gibi açıklama göremedim konuda.Ve yeni konu açtım.

Bisikletimde biraz çizikler var, birde ufak bir aşınma var.Aşınma tırtıllı gibi.
Ojeyle boyama falan gibi birşeyler duydum.Fakat tam birşey anlamadım.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Yapacağım işin baştan sona bir anlatımını alırsam çok sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: Nuri Kongur
Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
kadronuz hangi renkse, o renk ojeyi alıp kadronuzun çizik olan yerine sürüyosunuz bunda anlaşılmıycak bişey yok. taşırırsanız eğer peçete veya bezle taşan yerleri silebilirsiniz. çok zor ve anlaşılmıycak bişey değil altı üstü fırça ile boyama.

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
bu konuyu görmemiştim kusura bakmayın aynı cevabı buraya da koyayım :)

çizikler beyaz yazıya kadar inmese çözüm daha kolay olurdu galiba...kadroda ufak bir yer olmasına karşın bariz görünüyor olması sinirlenmenizi haklı gösteriyor valla bence iyi sabrediyorsunuz kadro fotoğrafta metalik siyah görünüyor bence ona oje veya sprey tutmaz...arkadaşıma araba boyayan yerden metalik boya almıştım üzerine pasta cila sürünce fena durmamıştı ama bunu maşanın sağ tarafına komple uyguladığımızdan hem pek belli olmamıştı hem de uğraşılacak büyüklükteydi

H ve U ojeyle rahat kapanır..siyah kısımda fikrim yok. benim gidon mat siyah,ufak tefek çizikler vardı asetat kalemi denedim tek çizgi bile daha fazla göze battı çünkü ışıkta morumsu duruyordu...inanın kendi bisikletimin çiziğine bile bu kadar kara kara düşünmedim inşallah bi çözüm bulursunuz

• Beğen
Tepkiler: Oğuz Budumlu