1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Çinden bisiklet getirtmek hakkında

Konu, Genel Bisiklet Konuları kategorisinde M.Burak KARADAĞ tarafından 25 Şubat 2011 tarihinde paylaşıldı.

1. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Sponsorlu Arkadaşlar,bir tanıdığım Çinden oyuncak ithal ediyor.Koca koca konteynırlarla.Parayı denkleştir istediğin bir model olursa bana öğren burda varsa alıyım dedi.Ama kafama takılan konu başka.Ayrı firmalar varmı?
    Hani çinde kaliteli bisikletler satılıyormu?Bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba?
    Eğer öyle bir imkanımız varsa veya internet sitesi falan,bana iletirlerse çok sevinirim :)

2. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Geotech'in kadroları çinden geliyor ve kaliteli kadrolarıda var. Hangi firma olduğunu bılmıyorum ama o fırmayı araştır istersen.:)

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
    M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Arkadaşlar bu konu hakkında daha detaylı bilgisi olan kimse yokmu?
    Birde alt komşuma soracağım.Eşi Çinli.O illaki bilir ama bende araştırmadan almak istemiyorum.Lütfen bilgisi olan birisi yardımcı olsun yahu :)

4. Uğur Demirtaş

Uğur Demirtaş Bisikletin ve bisikletçinin dostu

Adı:
    Uğur Demirtaş
    Bisiklet:
    Salcano
    Allah iyiliğin, versin.Sanki Türkiyede tüm eşlerin Bisan'dan haberi varmış gibi.
    Bi milyarlık ülkede bisiklet üreticisinden bahsediyosun.Neyse sen yine de şansını dene.
    Benim de ithalatçı arkadaşım var.Ama tek bisikleti konteynıra at getir desem sana parasını vereyim buradan en iyisini al diyeceğine eminim :)