Cilt kanseri

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
(link)
Bu siteye girip bakın arkadaşlar tabi site ingilizce.Herneyse ben kısaca özetlim ingilizce bilmiyenler için.Bu eleman 30 sen bisikletebinmiş korumalı falan fakat yüzünü iyi korumadıgı için burnunda kanser oluşmuş yani kasksız falan çıkan arkadaşlara duyrulur günümüzde hayat tehlikeli dikkatli olmak lazım.Ben artık kışın bile krem kullanmaya karar verdim

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Tabii ki her insan farklıdır, açık renkli insanlar daha risk altında gibi.
Elbette cilt kanserini tetikleyen başka şeylerde olabilir. Aşırı güneş de son noktayı koymuş olabilir.
Bu arada siz de fotodan gördüğüm kadarıyla benim gibi buğday/esmer renklisiniz dolayısıyla bence çok endişelenmeniz gerekmez, genel koruma önlemlerini alın yeter sanıyorum, elbette bu benim kişisel görüşüm, dediğim gibi herkes farklı olabilir

• Beğen
Tepkiler: sadana ve 42FY

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Abi bu konu güzel..Zaten açılan konualr sadece hatırlatma niteliğindedir..Uygulama konusu Dr den sonraki yapılması gereken bir durumdur..Emeğiniz için tşk ler.İyi Forumlar.

Tepki
37
Güneşin dik geldiği saatlerde antrenman yaparken daha korumalı (gözlük,uzun kol forma, uzun tayt veya krem kullanmak vs.) olmak hatta bu saatlerde uzun süreli çıkmamak önlem amaçlı ilk akla geliyor. Tabi bu elit sporcular için çok zor hatta pek mümkün gibi gözükmüyor.