Çılgın Bmxci I BMX videolarım

ahmtbag

Daimi Üye
Tepki
268
İsim
Ahmet
Bisiklet
Scott
kırmızı da geçmenin kontrollüsü de mi çıktı, KARDEŞİM SAÇMALAMANIN SINIRLARINI ZORLAMAYIN. KIRMIZI YANDIMI DURACAN OKADAR ARKADAŞ. kendini düşünmüyorsan başkalarını düşünecen, basit hatalar büyük kayıplara, ah vah lara sebep olurlar, binlerce örneğini bulabilirsin, senin gibi düşünen nice prof kullanıcılar şimdi tekerlekli sandalyede altına hakim olamıyor.... bilmem anlatabildim mi. güvenlik şart, tekrar söylüyorum kendini düşünmüyorsan başkalarını düşün.

Scudo

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
o değilde kask lazım kask.

• Beğen
Tepkiler: çılgınbmxci
Tepki
89
İsim
selim
Bisiklet
Scott
Kask takma kardeşim. Tüm kırmızı ışıklarda geç. Afferim kardeşime. Belki 3-4 ay haberini alamayız, video gelmez. Sonra yazarlar buraya, bi tane bmx ci çocuk vardı da kaza kurbanı oldu diye. Bunlar hep belki tabi. Sen boşver böyle devam aksiyoncu.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Allah akıl fikir ihsan eylesin...Cahil söylenecek fazla bi şey yok...

Tepki
8
İsim
halil ibrahim kılıç
Bisiklet
Carraro
@bhr42
Çok fazla boş konuşmayın bmx i mı zaten bırakıyorum yeni bisiklet aldım ve full face kask alacam cahillik le alakası yok kendi irademe kalmış birşey ama kask alıyorum zaten şimdi alınca cahillik ten çıkmış mi olduk şu boş yorumlarınızı kendinize saklayın kaskı aldığım da bana birşey olmayacağının garanti sini verebilcenmi ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@çılgınbmxci "Çok fazla boş konuşmayın" Dediğin adam 42 yaşında üslubuna dikkat et. İnsanlar seni burada güzel bir şekilde uyarıyor ve "tamm", "bidakine öle yaparım :)" gibi dalgaya alır şekilde cevaplar veriyorsun. Yukarıdaki abimizin cahil lafına katılıyorum. Umarım başına kötü bir şey gelmeden akıllanırsın.

N0YAN

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
Noyan
Bisiklet
Canyon
@çılgınbmxci
Önce git Türkçeni düzelt, sonra baban yaşındaki adamlarla konuşmayı öğren evladım

• Beğen
Tepkiler: hydrocon
Tepki
8
İsim
halil ibrahim kılıç
Bisiklet
Carraro
@EmirhanShn ben alacağımi kaç kere belirttim yorumları aynı soruları sorarak aynı şeyleri söyleyince elinize ne geçiyo ?
@N0YAN neresinde yanlış var ?

@EmirhanShn ben alacağımi kaç kere belirttim yorumları aynı soruları sorarak aynı şeyleri söyleyince elinize ne geçiyo ?
@EmirhanShn konuyu fazla uzatmaya gerek yok ben zaten yeni bisiklet aldım ve en kısa zamanda full face kask alacam parası bana fazla geldiği için para biriktirip hemen alıyorum burayada fotoğraf ini atarım hayırlı ramazanlar

Yeni bisikletim

Tepki
246
İsim
Hakan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
tarz değişikliği olmuş sanırım. videolar güzel nasıl izlenme kazandığını söyler misin benim de bir youtube kanalım var. özelden de yazabilirsin .