çiğerlerim yanıyor

Scudo

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
bunları yapanlara insan diyemem ben:boese157: çok acı bir tablo:(

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
nekadar çok yanan orman o kadar çok otel arazisizi biz bu zihniyetle gidersek yaşıyacak hava bile bulamayız çok yazık

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Bu ormanları bilerek yakanlara veya yanmasına sebeb olanlara kesinlikle cok ağır cezalar verilmesi gerekli..
Resmen cinayet bu.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ormanlık bir alanı 15-20 dk.da yanarak kaybedebiliyoruz.Ancak yanan o alanı ağaçlandırmak ve biraz yeşertmek bile 30-40 yıl alıyor.Ne söyleyeyim dilim varmıyor.:boese157: :boese157: :boese157:

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bu yangınlar piknikçi yada mangal partisi yapan bir kaç sarhoşun işine benzemiyor, yetkililerin vermiş olduğu bilgiye göre,bir kaç yerde birden aynı anda başlayan yangın profesyonelce ve bilincli olarak yakıldığını aktarıyorlar.hatta yanan alan söndürüldükten sonra 'kedi ölüleri' bulunmuş ormanda yine verdikleri bilgiye göre kedilerin üzerlerine benzin v.b. madedler döküp tutşturuyorlar,yanmaya başlayan hayvanlarda ormanlık arazide koşturmaya başlıyor ve neticesi yukarıda açıkça gözüküyor.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Çok yazık :(

Niko neresi olduğunu soracağım bir de merak ettim ?

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
Ya bunlara kıyanlar insan olamazlar,ah bir yakalansalar varya hiç acımam bunlara,bazen düşünürüm ALLAH affedicidir cehennemde insanları tutmaz affeder diye ama bunları ve hayvanlara eziyet edenleri gördükçe daha çok anlıyorum neden böyle

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hiçbirşey yapamayıp elimiz kolumuz bağlı oturmak iyice delirtiyor. Sonuçta yapacak çok fazla birşey yok ilk kıvılcımdan sonra çok büyük bir hızla yayılıyor, kontrol altına almak çok zor...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@eYa

manavgat dostum,arkadaşım orada oturuyor ve yanan ormanın külleri evlerin çatılarını kaplamış anlattığına göre.