Ciclo Sport Hac5

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında levent sünger tarafından paylaşıldı.

1. levent sünger

levent sünger Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    2 yıla yakın bir süre önce aldığım Hac5 bisiklet bilgisayarım geçen aylarda bozulmuşdu , Delta Bisikletden Burak Murat Bayram Bey sorunumla yakından ilgilendi ve cihazı yenisiyle değiştirdi , burdan kendisine tekrar teşekkür ederim.

hakano bunu beğendi.
  2. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Levent bey,

Ben de bir suredir Hac5 kullaniyorum. Dogrusu merak ettim. Nasil bozuldu? Ve tam olarak hangi islevleri bozuldu? Hac5 dag bisikletine mi yol bisikletine mi takiliydi ve ne tur satihlarda kullaniyordunuz? Belki vereceginiz cevaplar Hac5 kullanicilari icin aydinlatici ve uyarici nitelikte olabilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
Energy-Labs-affordable-carbon-clincher-aero-road-bike-wheels01.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...