Ciclo Sport CM 2.1 kullanımı hakkında...

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında ömer mustafa anuk tarafından paylaşıldı.

1. ömer mustafa anuk

ömer mustafa anuk Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar 2. el aldığm giant x-sport 3 ün üzerinde araç gereç olarak ciclo 2.1 kronometre de geldi fakat hiçbir yerinde sıfırlama le ilgili bir düğme bulamadım. Nasıl sıfırlanacağı konusunda yardımcı olursanız sevinirim . İyi günler . İyi forumlar..

2. seriican

seriican Yeni Üye

Seviye:
    arkasında dikkatli bakarsan 3 tane düğme var, kalem ucu ile basman gerekecek, ayarlarını 1 kere yaptığında bi daha gerek kalmıyor.

ömer mustafa anuk bunu beğendi.
  3. seriican

seriican Yeni Üye

Seviye:
    sıfırlaman içinde belli bir süre bekliyorsun kendi kendini sıfırlıyor. yoksa aynı km yi gösterir. geceden bırakırsan sabah kendiiğinden sıfırlanır.

ömer mustafa anuk bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...