Chopper Bisiklet Hakkında Bilgi

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında Yusuf Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Bulut

Yusuf Bulut Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar Bir tane Chopper bisiklet almayı düşünüyorum . Yalnız kafamda sorular var Yokuşları nasıl cıkarım Dik yokuşlar değil . hafif rampaları . Yardımcı olursanız sevinirim .

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sürekli oturarak kullanıyorsunuz, ayağa kalkarak kullanmanız imkansız ayrıca oturuş pozisyonundan dolayı bacağınızdaki tüm kuvveti de pedala veremiyorsunuz. Düz yol için ideal ve şık bir bisiklet fakat, yokuşlarda çok ter attırır size.

3. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Belki orta dişliyi küçültürseniz daha rahat çıkabilirsiniz yada tam tersi arka dişliyi büyüterek.

İlginizi Çekebilir

cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
20150521_075115.jpg
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....