Satıldı cheng shın ucuz 26x2.10 lastik - SATILDI -

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    yol lastıgıne gectıgım ıcın sedonanın ustunde gelen hıng shıne lastıklerı satıyorum.belkı ucuza bısıklet toplamak ısteyen bırının yada yenı aldıgı lastıkten vazgecmeden bısıkletını satacak bırılerının ısıne yarar dıye dusunuyorum.bır tanesı cok ıyı durumda dıgerının yola basan kısımları bıraz yenmiş durumda bır ıse yararsa sevınırım zaten alınacak parada bısıklete harcanacak barend olarak dondurmeyı dusunuyorum lastıkten gelen parayı.
    evet fıyata gelınce ıkı tanesı bırden 10 lıra.

Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    ılan guncel.....

Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    lastıkler forumdan bır arkadasa satılmıstır.kargoya verıldı bılgıler gonderıldı.tesekkurler ılan kılıtlenebılır.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-4_11-2-6.png
Yıllardır antrenmanlarımı sabah yaparım (ya da sabah başlarım ama bazıları öğleni bulur). Neredeyse tamamında, yola kahvaltı yapmadan çıkarım (bu benim tercihim; kimseye bu iyi veya kötü demedim,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.