Chase 3 vs Voltage YZ0 Hangisi ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
senin şu mesajlarının sonundaki ünlem işaretlerine bitiyorum ben ya:D,neyse ben kimsenin mesajını çarpıtmam,senin yazdıkların da benimkiler de yukarıda,isteyen okuyup karar versin,daha fazlada uzatma şu ünlem işaretleriyle biten cümlelerinle:D:D,tartışmamız konuyla alakalı değildir,konuyla alakalı yazacak olan yazsın bence bundan sonra;)
verdiğim bilgiler Alican abininkilerle uyuşuyo,bi kısmı yani:)SAYGILAR!!:D

Scudo

bmx26

Üye
Tepki
18
bn de yz 0 derim çünkü bende yz 0 aldım ve çok memnunum ama chase 3 de çok farklı bi bisiklet yz 0 street yada fr türü bişi chase ise tam teşekkürlü bi bir dj bisiklet

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
arkadaşlar yz0 ayrı şey yz0ltd ayrı şey siz ltd den bahsediyorsunuz ama arkadaş yazarsa daha iyi olur yz 0 mı yz0 ltd mi diye.
http://www.dogaspor.net/index.php?do=catalog/product&pid=770
bu resimdeki yz0
http://www.bikx.de/scott-voltage-yz-0-ltd-p-3316.html
buda yz0 ltd
arasında çok fark var gerekse kompenent gerekse kadro yapısı. eğer uzun süre değiştirmiyceksen voltage yz 0ltd al derim bende yz 3 var janları gidon ve boğazı değiştirdim çok güzel bi bisiklet oldu istediğini çok rahat yapabiliyorsun. ve ayrıca chase yi bilmiyorum ama voltage tam bir dj-street bisikleti.

• Beğen
Tepkiler: tektekerali

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
özür dilerim resimler çıkmamış:D
bu yz0 ltd
(link)
buda yz0
(link)
bunlar 2007 bisikletleri ltd alıcaksan 2007ler bitmeden al 0 alıcaksan 2008i bekle derim. 2008 ltd biraz tip duruyo hareket bisikleti gibi değil renginden dolayı. 2008 yz0 tam bir street bisikleti gibi duruyo renginden dlayı:D

• Beğen

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
@ujur

Ben YZ 0 ı kastediyorum.YZ 0 Limited zaten Türkiyede yok kanımca..

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@numanstein

yooo var erdoganlarda sitede bulunuyo:rolleyes:

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Doğru varmış pardon.Ama zaten fiyat uçuk Chase 3 le alâkası yok.Biz yine de Chase i YZ 0 la karşılaştıralım.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
yz0 la karşılaştırıcaksanda yz0 da çok iyi biraz bekle 2008 al kadrosu çok hoş duruyo.

• Beğen