Chaoyang lastik

Konu, 'Tekerlekler' kısmında alideniz narin tarafından paylaşıldı.

1. alideniz narin

alideniz narin Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Konuda oldugu gibi chaoyang lastik nasıldır bilen arkadaşlar cevaplasın lütfen ?

2. Buğra SELÇUK

Buğra SELÇUK Aktif Üye

Seviye:
    idare eder.

3. PIERzig

PIERzig Üye

Seviye:
    Yol lastiğini kullanıyorum .
    60 dpi .Patlamama konusunda güven veriyor ama yol tutuşunda o kadar emin değilim.
    Sonuç olarak fiyat performansta iyi diyebilirim.

4. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bugün itibariyle ön Schwalbe'min yerine geçici olarak taktırdığım lastik. ( 26 X 2.10 ) Tilmen Bisikletten Hüseyin ustamın dediğine göre iyi lastik ama yolu tutuyor dedi. Ustanın yalancısıyım. :) Her ne kadar ön Schwalbemin beni idare edeceğini demesine rağmen hasar görmesi nedeniyle değiştirdim. Hayırlısı bakalım

5. çağlar k arslan

çağlar k arslan Üye

Adı:
    Çağlar
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar bisikletimde cst marka 2.15 Dişli lastikler var ve yolu tutma konusunda çok Kötü ayrıca yorucu bir lastik, bütün virajlarda hızlı girersem arka lastik kayıyor, genelde asfaltta kullandığım için dişsiz lastiklere geçeceğim bu Chaoyang markasının 2.0 dişsiz modelini kullanmayı düşünüyorum çifti 50 lira bence alınabilir gibi geldi? Kullananlar varsa memnunlar mı yoksa Bütçeyi biraz daha artırıp daha iyi bir marka mı bakılmalı ? Teşekkürler :)

6. Haluk Eke

Haluk Eke Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Chao Yang dişşsiz yol lastiği 700x28c kullanıyorum. Asfalt dışında toprak hatta taşlı yollara bile girmeme rağmen hiçbir sorun yaşamadım. Yumuşak bir lastik ve yol tutuşu çok iyi. MTB versiyonunu bilmiyorum, ama onun da aynı şekilde güvenilir olduğunu düşünebilirim.

Mete GÜNEY ve çağlar k arslan bunu beğendi.
  7. çağlar k arslan

çağlar k arslan Üye

Adı:
    Çağlar
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @Haluk Eke teşekkürler hocam sanırım ben de chaoyang lastik kullanıcısı olacağım bir kaç gün içerisinde. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler:) kullanmaya başladıktan sonra ben de izlenimlerimi buradan sizlerle paylaşacağım inşallah.:)

Haluk Eke bunu beğendi.
  8. NKurtuldu

NKurtuldu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    700x25c olanını 900 km kadar kullandım. 30 Tpi' lik lastik. Patlamaya karşı dayanıklı, ıslak zeminde de iyi tutunuyor. Bu hafta 700x23c 130 Tpi' lık slick lastiğe geçiyorum. Aradaki farkı göreceğiz bakalım.

Haluk Eke ve çağlar k arslan bunu beğendi.
  9. Furkan YENEN

Furkan YENEN Yeni Üye

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Salcano
    26x1.50 chaoyang lastik kullanıyorum. Lastiğin orta kısmı biraz sert. Patlamaya karşı dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Virajlara sert girdim bir problem yaşamadım bu zamana kadar. Yaklaşık 40-50 km sürdüm halen daha takılı. Islak zeminde tecrübe etmedim. Kısacası memnunum :)

10. 5pinn

5pinn Yeni Üye

Adı:
    Ümit
    Bisiklet:
    Mosso
    bisiklet üstünde stok olarak gelen mtb dişli lastik kullanıyorum.
    asfalt'da yorucu ve gitmiyor,
    arazi de iyi tutuyor yoğun cam kırıklarının olduğu bi patikadan geçmiştim sorun yaşamadım çatır çatır geçti :)

11. Kuzey Ege

Kuzey Ege Onursal Üye

Seviye:
    Yanilmiyorsam mosso markali bisikletlerin uzerinde geliyor bunlar.
    Bisiklet yeni alindigi gibi hic kullanmadan direkt sokulup cope atilmasi gereken lastikler bunlar.

Uğur S. bunu beğendi.
  12. iskender şerit

iskender şerit Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    kuzey ege, ”Bisiklet yeni alındığı gibi hiç kullanmadan sökülüp direk çöpe atılması gereken lastikler"i neye göre dedin ?

13. Kuzey Ege

Kuzey Ege Onursal Üye

Seviye:
    Kalitesine gore kardesim. Bu pastik islakta da kuruda da kaymaya cok musait. Ayrica malzemenin kalitesizliginden dolayi delinme parcalanma riski yuksek.
    Lastik onemli. Riske atmamak lazim.

14. MAERKEK

MAERKEK Aktif Üye

Adı:
    Mehmet Ali ERKEK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kardeşimin amartisörsüz velesbitinde var , dönüşleri yatırarak yapabiliyor . Biraz yorucu . Dişleri oldukça kalın .

15. Yusuf !!WOW!!

Yusuf !!WOW!! Hassikomee

Adı:
    Yusuf
    Seviye:
    Kauçuk değilse yani üzerinde nylon yazıyorsa çöpe atılabilir haklı. Bu zamana kadar sadece bir düşüşüm dışında hepsi lastik yüzünden idi. Kauçuk lastiğe geçtim, (yani naylon olmayana) ıslak asfaltta arka teker kaymıyor neredeyse. Islak çimde ön lastiği sıkarak iniyorum yine kaymıyor. Aldığımız bir ürün kötü olabilir, kötü bir şeyi savunmanın alemi yok. (Sizin için söylemedim, genel konuşuyorum.)

16. bicyleizm

bicyleizm Bisikletin Gurmesi

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Şu anki yol bisikletimde cst var artık lastikler çatladı ama hala banamısın demiyor ,yaklaşık 5000 bin km oldu hala biniyorum 700x23 gelelim chaoyang'a onuda yaklaşık 4000 km kullandım dağ bisikletimde 26x195'di buna arazi sürüşleride dahil oda beni çok üzmedi nylon yazması konusunda arkadaşlara katlıyorum ama okadarda dandik değil bu lastikler şu an 26x1.50 lastikler var dağ bisikletimde yeni taktırdım markası 'mitas' çok memnunum fiyatıda cabası ve motorsiklet lastiği'de üreten bir firma motorcu arkadaşlarda olumlu yorumlar yapıyor.tavsiye ederim ıslak zemindede bana güven verdi açıkcası.

17. eren konu

eren konu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Schwalbe maraton kullanıyorum bu lastiğe Continentalden geçmiştim lastiği satan adam neredeyse zorla Bu chaoyang markasını satmaya çalışmıştı.
    İnanılmaz mücadele etti ve daha iyi olduğunu iddia etti. Schwalbenin boşa para olduğunu ağır olduğunu falan söyledi(ağırlık konusunda haklı olabilir). schwalbe 105tl iken chaoyang 65 gibi birşeydi önerdiği model.
    Ben kullanmadım ama bu kadar ısrarla satılmaya çalışıldığına göre sanırım satıcısına kar marjı bırakan bir lastik.
    Bir daha lastik değiştirdiğimde rubena düşünüyorum onun da çok övgüsünü duydum.

18. iskender şerit

iskender şerit Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Nylondan ötürü öyle kanıya varmışsın. Pekala Chaoyang lastik hiç kullandınmı ? Kullandıysan hangi modelini kullandın...

19. Yusuf !!WOW!!

Yusuf !!WOW!! Hassikomee

Adı:
    Yusuf
    Seviye:
    Mesajıma dikkat ederseniz naylon yazıyor ise dedim marka kıyası yapmadım. Yani Chaoyang çöpe atılması gerekir demedim.

20. Ilter Elmas

Ilter Elmas Shut Up, Legs!

Adı:
    Ilter Elmas
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bianchi katlanır bisikletimde stok olarak geldi. 1000+ km kullandım ve kullamaya devam ediyorum. Yağmurlu havada da kullandım, kuru havada da kullandım. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
sonuç olarak strava garminle çalışırken pedal dönmezkenki verileri ortalamaya dahil ettiği için iki program arasında ortalama watt sorunu yaşıyormuşum..
11.jpg
sonuç olarak strava garminle çalışırken pedal dönmezkenki verileri ortalamaya dahil ettiği için iki program arasında ortalama watt sorunu yaşıyormuşum..
b8.jpg