chainreactioncycles.com dan royal mail international ile gelen posta takibi?

sahin1406

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar merhaba
chainreactioncycles.com dan 10/05/2013 de 2 adet
''Maxxis Overdrive OPP Kevlar Belt Tyre - 26 x 1.75 Wire 70a'' tekerlek sipariş ettim ve Order Item Status: Complete oldu
bu noktadan sonra kargomun takibini nasıl yapabilirim elimde sadece Shipping Details for OrderID: ****** numarası var
bu numara ile kargo takibi yapabilir miyim? kargo sanırım ptt ile gelecek ne kadar zamanda elimde olur..
Teşekkürler..

Scudo

sahin1406

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
elimde sadece order id numarası var ve bunu yukarıdaki linke girdiğimde herhangi birşey görünmüyor..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Tracking Number olması gerekiyor. Siz de olan numara sipariş numaranız, o numara ile takip yapamazsınız. Takipli gönderi seçeneğini seçtiyseniz eğer mail adresinize gönderilmiştir.

sahin1406

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
şimdi baktım da siparişi standart olarak vermişim tracking number yok yani o yüzden sanırım bekleyeceğim..

yuzuakyener

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Salcano
Valla ben de 29 Nisan'da dış lastik, iç lastik ve pedal siparişi vermiştim. İç lastikle pedalı royal mail ile dış lastiği parcel force ile gönderdiler. Royal mail'de takip numarası yoktu fakat 8 Mayıs'ta elime ulaştı. Dış lastik ise takip numarası olmasına rağmen 2 Mayıs'ta İstanbula girip ancak 9 Mayıs'ta Sakarya gümrüğe ulaşabildi. Geçen haftadan beri de sakaryadan boluya gelemedi bekliyorum bakalım :(

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Royal Mail ile, istanbulda ortalama 8 günde elinize ulaşıyor.

sahin1406

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
cevaplar icin tesekkurler demekki biraz daha bekleyecegim 4 gun oldu sanirim haftaya elime ulasir..

bajak

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Salcano
1 Mayısta sipariş vermiştim. 3'ünde yola çıktı. 10'unda Giresun'da teslim aldım.